Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ex szuleivel foglalkozni?

Ex szuleivel foglalkozni?

Figyelt kérdés
A ferjem volt felesege kulfoldon, messze el. 12 evig voltak hazasok, gyermekuk nem szuletett. A volt feleseg szulei idos, betegek. A ferjem nagyon szerette oket, es havonta 2-3 alkalommal at szokott menni hozzajuk, segit nekik idonkent. Ez most csak szerintem furcsa?
2014. febr. 9. 16:45
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Tulajdonkeppen az egyik baratnom ragta a fulem, hogy miert engedem, meg biztos ellenem hergelik a ferjemet, de szerintem leallitom a baratnom. Mondtam a ferjemmek, hogy szeretnek elmenni vele, egesz megorult, hogy bemutathat nekik.
2014. febr. 11. 10:52
 22/25 anonim ***** válasza:
na látod.. a férjed is örül neki... :) én voltam a 17-es aki sajnálja hogy az ország másik felén laknak az exanyósáék... mikor a férjemmel összejöttem és vittük a lányomat nyaralni hozzájuk, a férjemet is családtagként kezelték rögtön... engem is úgy kezelnek mintha a saját lányuk lennék a mai napig :) állandóan küldik a lányommal a tojást, csirkét, befőttet lekvárt... férjem is mamának meg papának hívja őket :)) ő is nagyon jóban van velük, letegeződtek rögtön... lehet ők is szinte a fiúkként tekintenek a férjedre főleg ha csak egyszem lányuk van aki ugye külföldre ment és nem tudnak vele találkozni... majd írd meg hogy sikerült a bemutatkozás! :) sok sikert! és ne izgulj minden rendben lesz! barátnődet meg tényleg állítsd le! :)
2014. febr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
22, nekem annyira szimpatikus az ilyen kapcsolat, mimt a tietek!
2014. febr. 11. 14:48
 24/25 anonim ***** válasza:
Ez most olyan, hogy a anya és a nevelőapám válnak, de a mai napig átmegyünk a mamámhoz segíteni neki. Szóval szerintem ebben semmi furcsa nincs
2014. febr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
az ilyen kapcsolat csak hozzáállás kérdése :) persze kell az is hozzá hogy a másik fél is partner legyen ebben... na hogy sikerült a bemutatkozás? még neked is lehet ilyen kapcsolatod velük ! :)
2014. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!