Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem hajlandó a barátom anyukáj...

Nem hajlandó a barátom anyukája a nevén szólítani a kislányunkat. Nektek nem esne rosszul, amit csinál?

Figyelt kérdés

Reninek hívják az egy éves lányunkat.

Tudjuk, hogy nem a legmodernebb név, de nagyon jó okunk volt rá, hogy ezt a nevet adtuk a kicsinek. A barátom szülei nem szimpatizálnak a nevévvel és az anyukája első perctől fogva Alizkának hívja.Ez engem duplán sért, mert nagyon jól tudja, hogy miért Reni a neve, illetve Aliznak hívják a barátom exét.

Eleinte mindig kijavítottam, hogy Reni a neve, de vagy meg se hallotta, vagy elkezdett vitázni, hogy úgy hívja, ahogy neki jó.

Már kezdtem megbarátkozni a viselkedésével, de ma mondta a barátom huga, hogy a nagyobb unokáit csokival jutalmazza, ha Aliznak hívják.

Engem ez egyre jobban bánt.A barátom sokszor veszekedett már vele, de semmit se ért el.

Többször kijelentette már, hogy mindig Aliznak fogja szólítani.

Azt se tagadja, hogy azért csinálja, mert tudja, hogy nekem ez rosszul esik.


2014. márc. 31. 16:30
1 2 3 4 5
 31/50 acelsziv ***** válasza:
100%
Viszont pofátlan és szemét dolog, hogy a gyereket használja fel, hogy piszkáljon téged. Mi van, ha ez az elnevezgetés valami zavart okoz a gyereknél?
2014. márc. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
28-as vagyok. Írj nyugodtan, ha tudok tanácsot adni, szívesen adok.
2014. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
0%

most komolyan ez akkora tragedia?

nekem 2 nevem van, amit anya adott azt nem szeretem, senki nem szolit igy, le sem irom sehova.

ezen kivul vagy 10 neven szolitanak meg...

az en anyam megsem robbanik fel mergeben :)

Aliz meg szep nev, irasd be mind 2 t, aztan a lany majd eldonti.

béke!

2014. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem úgy megy,hogy úgy hívom ahogy akarom. Valamiért a kislány ezt a nevet kapta ami nagyon is szép. Gondolom az anyukának ez fontos volt. Ráadásul egyértelműen kiderül,hogy az anyós csak azért hívja az ex nevén a kislányt,mert nem kedveli az anyát és jobban örülne ha az ex lenne a fia mellett. Én tuti,hogy nem vinném át többet a gyereket. Sőt meg is mondanám neki,hogy ha valami nem tetszik nem kell látogatni. Meglesztek ti nélküle is.
2014. márc. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
98%
Az első alkalomnál ki igazítottam volna Renike.A másodiknál ,mondom Renike.A harmadiknál ugy vágtam volna nyakon beszédült volna az öreglány.Többet nem nevezte volna az ex nevén az tuti.
2014. márc. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem engedném találkozni a gyerekkel, míg észhez nem tér. Egyébként nekem elő? :)
2014. márc. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%

szegény kislánynak ez az identitásában gondokat okozhat.

Eszembe jut, hogy József Attilát hívták a nevelőszülei valamilyen más néven, és neki nagy traumát okozott.

Egy kisgyereknek meg kell tanulnia, hogy ki ő, ha a családtagja zavarja össze, az nagyon rossz.

2014. márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a barátodnak sem kéne ezt kukáb hallgatnia...csak zárójelben a többi megoldáshoz..

Mert ha a ia kinyitná a száját, akkor tuti nem lenne Aliz.....

2014. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
* fia
2014. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon betehetett neki a klimax:D
2014. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!