Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért utálod az anyósod vagy...

Miért utálod az anyósod vagy miért utál téged az anyósod?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 17:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
10%
Nem utálom az anyósom, és ő sem utál engem. Na erre mit lépsz?
2014. máj. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
11%
Én ne utálom és ő sem utál engem. Olvass kevesebb anyós viccet.
2014. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
DE pont nem ez érdekel. Azok válasza érdekel akit érint ez. Kérem akik nem utálják egymást NE ÍRJANAK. :)
2014. máj. 2. 17:59
 4/33 anonim ***** válasza:
7%
Akkor most utáljuk meg egymást, ha írni akarunk?
2014. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%
Évekig második anyámként tekintettem rá.Aztán megszületett a gyerek,és lett egy betegsége.Közvetve engem hibáztatott a hátam mögött,miközben az orvosok megmondták,hogy nem úgy van ahogy ő hiszi.Anyaként,egy beteg gyerek anyjaként borzalmas volt ezeket a vádaskodásokat végig hallgatni.Azóta belátta,hogy tévedett,bocsánatot is kért,de soha nem fogom elfelejteni neki,és már soha nem is fogom szeretni őt...
2014. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
81%
Szerencsére már mint exemről nyilatkozom, és nem is voltunk házasok, de hát akkoris anyósnak hívják.:) szóval én azért utáltam mert éreztem h ő is engem, nemtudom miert, én próbáltam jobb irányba terelgetni akkor még gimnazistakéntna nálam 6 évvel idősebb párom, hogy tanuljon tovább, ne dohányozzon stb..szóval meg csaknazt sem lehetett mondani h rossz hatással lettem volna rá, a személyiségemmel meg nem hinném h baja lett volna mivel abszolut nem volt nyitott rá h megismerjen, ha mentem hozzajuk köszöntünk aztán ő elvonult a szobájába v valahova..
2014. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem ilyen lányt képzelt el a fia mellé, hanem mindenben sokkal jobbat. Szebbet, okosabbat, ügyesebbet, gazdagabbat. Én meg a sok támadásért haragszom és azért mert sose vagyok jó. Semmi se jó nekik amit csinálok. Bármit mondok belekötnek.
2014. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért nem kedvel, vagy mi baja van velem az anyósomnak..

Vagyis sejtésem van, de arról nem tehetek...

Én nem utálom őt csak azt nem szeretem, ahogy iselkedik velem, de azt még kevésbé, ahogy a sógorom párjával viselkedik.

2014. máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

# 4

Kényszerít valaki? Ha nem vonatkozik rád a kérdés, akkor nem kell írni. Szerintem logikus.

2014. máj. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Koraszülött lett a gyermekünk, és azt mondta imádkozik hogy ne maradjon életben.(mert hogy biztos beteg lesz, hát nem az, egészséges!) ezért utálom őt. pedig nagyon kedveltem.
2014. máj. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!