Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Odakoltoznel egyedul "anyosekh...

Odakoltoznel egyedul "anyosekhoz"?

Figyelt kérdés
Parom kulfoldi es ugy dontottem h elvegzej egy szenesztert a szulovarosaban h jobban megismerjem a nyelvet kulturat stb. A szulei felajanlottak h lakhatok naluk. Parom persze nem lakna ott mivel o itthon marad. Anyagilag konnyebbseg lenne de attol felek h csak feszultseget szulne.
2014. máj. 24. 10:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Odaköltöznék, igen. Remek alkalom, hogy "összemelegedj" a szülőkkel. Milyen nemzetiségü egyébként?
2014. máj. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Itthon is elvégezhetsz egy nyelvtanfolyamot. A szemeszter gondolom, egyetemi félévet jelent, vagyis legalább 3 hónapot. Én nem hagynám őt nélkülem,és magamat nélküle ennyi ideig.:)
2014. máj. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ. Ha már jól ismered anyósodékat, és többször jártál náluk pár napra-hétre, ÉS ezeken a látogatásokon jól kijöttetek egymással, akkor igen, elfogadnám. De ha netán most találkoznál velük először, akkor ez nagyon nem jó ötlet.
2014. máj. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Litvan. Egyelore a nyelv meg csak akadozik igy a szuleivel se tudok kommunikalni. Vele itthon nem lakunk egyutt es a szuleit is eddig csak 3szor lattam az elmult ket evben mikor odalatogattunk. En attol tartok h ellenorizgetnek h kikkel baratkozom mikor jovok haza meddig alszom. Ha nem is direkt de az ember csak velemenyt formal a fia baratnojerol. Egyebkent nem azert mert takargatnivalom lenne de azt ereznem h folyton meg kell felelnem. De ugyanakkor rengeteget sporolnek es felek h meg is bantodnak ha visszautasitom az ajanlatot
2014. máj. 24. 10:23
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Most tényleg nem akarom a paranoiát beléd beszélni, de jól meggondoltad te ezt? Még a sráccal se élsz együtt, nem is tudod, igazából milyen ember (ha csak találkozgattok, akkor annyit látsz belőle, amennyit mutatni akar), és fél évre a szüleihez költöznél, akikkel még közös nyelvet se beszéltek. Magyarul: rábíznád magad egy idegen országban idegenekre. Nem állítom, hogy rossz emberek, hogy bármi történne, de honnan tudod?
2014. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

A pénz nem minden,ha nem telik rá akkor egyszerű és ne csináld!

Szerintem ez úgy volna okés ha menne a párod is veled.

Amúgy meg biztos azért a körmöd alá néznének,hogy kikkel barátkozol,nem e dugsz félre meg ilyenek(tudod a mai világban nem csodálkozom már semmin sem).

De amúgy menj! Végül is rokonokhoz mész! No para,végülis mi lehet a legrosszabb ami történhet?

2014. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Szinte biztos voltam benne eddig is h inkabb nem hozzajuk koltozom csak kellett a megerosites.
2014. máj. 24. 10:35
 8/22 anonim ***** válasza:
48%

Úristen, csak nem Vilnius? Az a város esküszöm, talán még Budapest belvárosánál is szebb. Pedig ritkán mondok ilyet! Menjetek mindketten. Egyetemi félév lenne? De oda ne költözz semmiképp, max találkozz velük.


De mivel egyetemi félév, gondolom, Erasmus, ott fizetik a kolidat, nyugi:) És litvánul megtanulni nagyon hasznos, sírni fognak érted a multik, hallod!:) Sírni! ha hazajössz, ne nagyon számíts 300 nettó alatti összegre.


Én nem költözhetnék ki az anyósodékhoz?:D

2014. máj. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
67%
Egyértelmű, hogy anyósékhoz mennék a helyedben. Több legyet ütsz egy csapásra, hisz olcsóbb, "családiasabb", összebarátkozol velük, nekik is ez esne jól, a párodnak is ez esne jól. Szerintem ne félj attól, hogy ellenőrizni fognak, inkább csak segítenek ott eligazodni és vigyáznak rád. Érezd magad inkább szerencsésnek!
2014. máj. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Csak az fél az ellenőrzésektől akinek vak oka félni tőle :)

De az a frankó amit az utolsó leírt!

Ha nincs takargatni valód,akkor nem is lesz problémád!

2014. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!