Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Odakoltoznel egyedul "anyosekh...

Odakoltoznel egyedul "anyosekhoz"?

Figyelt kérdés
Parom kulfoldi es ugy dontottem h elvegzej egy szenesztert a szulovarosaban h jobban megismerjem a nyelvet kulturat stb. A szulei felajanlottak h lakhatok naluk. Parom persze nem lakna ott mivel o itthon marad. Anyagilag konnyebbseg lenne de attol felek h csak feszultseget szulne.
2014. máj. 24. 10:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
én nem írtam, utolsó előtti, hogy nincs oka, de attól még botrány európai szemmel.
2014. máj. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nem ahhoz vagyunk szokva,de mivel botránynak tartod,így azért becsüld meg hogy mennyivel jobb dolgod van Neked ,mint nekik.

Én nem tagadom Én nem vagyok finnyás ilyen téren,engem nem az érdekel ha elmegyek nyaralni hogy hová teszem a pappírt,hanem megpróbálom élvezni az egészet!ha meg állandóan fi szfa sz problémákon zsörtölődsz az meg megkeseríti az egész nyaralásod.Lazábbnak kell lenni !

2014. máj. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!