Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Odakoltoznel egyedul "anyosekh...

Odakoltoznel egyedul "anyosekhoz"?

Figyelt kérdés
Parom kulfoldi es ugy dontottem h elvegzej egy szenesztert a szulovarosaban h jobban megismerjem a nyelvet kulturat stb. A szulei felajanlottak h lakhatok naluk. Parom persze nem lakna ott mivel o itthon marad. Anyagilag konnyebbseg lenne de attol felek h csak feszultseget szulne.
2014. máj. 24. 10:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

hagyjátok már ezt, ki tudja, mennyire kotnyelesek.


Pl. ha már harmadjára dobja szegény a vécébe a papírt, és emiatt leszólják őt? Mert minket pl. még a szállodáinkban (nem egy csillagosak!) is b...sztattak emiatt, egyszerűen nem európai szemlélet van.


Ki tudja, pl. ha egy fiúval elmegy pizzázni, mert együtt kapnak egy feladatot, akkor a szülők simán elpletykálják, felnagyítják...

2014. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Csőlátásban szenvedsz,nem minden ember egyforma!

Ha elmegy egy fiúval pizzázni ,akkor elmegy,ha ezen lesz mit takargatnia akkor megérdemli hogy felnyomják!De úgysem megy oda,mert nem lesz tisztességes valamiben...

2014. máj. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem nincs semmifele takargatnivalom. De ha pl ne merek csak ejjel kilopozni wcre vagy sokaig folyatni a zuhanyt vagy sokaig kimaradni meg akkor is ha csak baratnozom felek h elkezdenenek komplikalni. Vagy ha osszevesznek a parommal nagyon für an ereznem magam Ott(nem szakitas cssak veszekedes ). Neznek h mit eszek mikor megyek aludni STB..ez engem feszelyez valahogy
2014. máj. 24. 18:02
 14/22 anonim ***** válasza:
Szóval az az érzésed hogy tuti így néznének állandóan?
2014. máj. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Lehet h tok paranoias vagyok de biztos h folyton meg akarnek nekik feleni
2014. máj. 24. 18:58
 16/22 anonim ***** válasza:
Akkor menj máshová és kész...Nem is akarsz menni anyósékhoz,akkor ne menj és kész,ne itt civódj! :)
2014. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
100%

Esküvője után kérdezik Kovácsot a kollégái:

- Na, milyen a házasélet?

- Tudjátok, hamarosan megáld minket az Isten egy pufók, visító, fogatlan teremtménnyel.

- Csak nem babát vártok?

- Á nem, az anyósom hozzánk költözik.

2014. máj. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kérdező! Egyébként ugye tudod, hogy ez nem Európa? Tudod, hogy milyen fura szokásaik vannak?

Pl. amiket esznek, hányinger. Vagy, hogy a vécépapírt (akkor is, ha kakilsz), a vécé mellett egy ládába kell dobni, nem lehet lehúzni? (igen, még az ötcsillagos szállodában és magánházaknál SEM).


Undorítóbbnál undorítóbb templomok a városokban kb 3 méterenként. Vilniusban jut a legtöbb templom egy nm-re a világon. Ortodox templom, nem ilyen Bazilika-szerűek.


Én csak 5 napig voltam ott, de máris megtapasztaltam ezeket. Először kérdezd ki a pasidat az orosz behatás miatt rájuk ragadt szokásokról, majd csak utána költözz!!!

2014. máj. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

# 18/18

Ne már hogy az eget verő probléma hogy félre kell tenni a pappírt? :) Nem gondoltál bele hogy ennek oka van?Gondolom ugyanúgy a csatorna rendszereket óvják mint a görögöknél.

Én szívesen mennék nyaralni,még ukránokhoz is.Szerényebb életmód,más felfogás,szerintem ez a tuti ha kiakarsz szakadni a környezetből.Ha indiába mennél a gangeszhez ott azért jóval másabbak a körülmények ,de az is egy külön kultúra.

2014. máj. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
mennyi ideje jártok? ismered a szüleit?
2014. máj. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!