Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Most mit csináljunk? Szívem...

Most mit csináljunk? Szívem szerint megfojtanám.

Figyelt kérdés

Már több mint egy hete tudom, de túllépni nem fogok soha.

Most várjuk a második gyerekünket a férjemmel.

Azzal jött haza, hogy tiltják a fizetése harmadát. Elmondta, hogy mielőtt összeköltöztünk anno, vett fel 1m forint személyi hitelt. Anyós hatalmas kakiban volt akkoriban.

Ahogy a férjem elmesélte, eddig az volt, hogy anyóshoz mentek a számlák, ő fizette be. De egy jó ideje nem fizette és egy nyikkanas nem volt felénk, hogy már behajtónál van a tartozás, semmi.

Pont lenne egy nagy kiadásunk, a megtakarításunkat már kölcsönadtuk anyósnak, egy éve, azóta sem kaptuk vissza.

Szóval hatalmas bajban vagyunk.

A férjemet már osztottam, voltunk anyósnál is, vállt vállnak vetve.

Annyi volt a reakció, hogy minek nekünk még egy gyerek.

Meg hogy semmi közöm nincs hozzá, hiszen a férjem a házasságunk, sőt, az összeköltözésünk előtt vette fel.


2014. júl. 16. 05:22
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
86%
20 volt amikor felvette a hitelt. Most mennyi? Húzzatok be az OTPbe es kérdezzetek ra a hitelre.
2014. júl. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
90%
15-ösnek: a fókázás = takarítás :) Tudod, négykézláb sikálás. Mi így hívjuk :)
2014. júl. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
84%
Hát eső után köpönyeg, de a férjednek annyi esze lehetett volna, hogy a banknál bejelenti a lakcíme változását és akkor odamennek a levelek, ahol laktok... Köcsög anyós, szemét, hogy nem fizet, szemét, hogy eltette, de a férjed a legnagyobb hülye az egészben, hogy annyi esze se volt, hogy a saját levelei menjenek neki. Amúgy oké, értjük, hogy másnak nem veszünk fel hitelt, de ez nagyban függ attól, hogy milyen a család. Én tudom, hogy ha én lennék szarban, akkor anyámék mindent megtennének, hogy segítsenek megoldani, és ez részemről is ugyanígy lenne visszafelé...
2014. júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
28%
már nem tudja anyósod átvállalni a hitelt? Akkor nem rajtatok hajtanák be.Egyszer apám vett fel a testvérének hitelt,amit persze a tesó nem fizetett. Már a nyakunkon volt a végrehajtó,a tesó meg csak annyit mondott,hogy ne aggódjunk,úgysem visznek el semmit...A tartozás közbe gyarapodott ,majdnem apámtól vonták le a fizetését.Aztán átvállaltatta a tesójával.
2014. júl. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Rémes...Ezen kiakadtam * Annyi volt a reakció, hogy minek nekünk még egy gyerek.

Meg hogy semmi közöm nincs hozzá, hiszen a férjem a házasságunk, sőt, az összeköltözésünk előtt vette fel.*

Jó mocsok anyóst fogtál ki. Vállalja át akárhogy a hiteltt, adja el a házát és menjen egy ici pici lakásba, nem szégyelli magát

2014. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Hát jó szemét önző anyóst fogtál ki. Ismerős a szitu. Amit tudok tanácsolni

1 anyóssal minimalizálni a kommunikációt és NE adj neki egy fillért se akkor se ha fűt fát ígér, ezek soha nem változnak. A 400.000 szerintem soha nem fogod viszont látni.

2 A párod még fiatal volt és butus hitt az anyjának, ezért ne büntesd, de mindent beszéljetek át ne utólag adagokban derüljön ki a huncutság, jobb ha az egész trutyit ismered amiben ülsz.

3 menjetek be a bankba, milyen hitel, milyen kamatra, mennyi van még belőle. Ezzel már nem tudsz mit kezdeni, ez már a ti saratok jogilag ha tetszik, ha nem.

4 találjátok ki valamit hogyan tudnátok extra bevételre szert tenni, eladni nem használt dolgokat esetleg anyóst felpakolni a veterára ;-)

Ismerős a helyzeted átmenetünk rajta a párommal, ha valami érdekel írj nyugodtan privibe.

2014. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!