Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan van kiakadva anyósom?...

Jogosan van kiakadva anyósom? Tényleg engedélyt kellett volna kérni tőle, mielőtt gyereket vállalunk?

Figyelt kérdés
26 és 29 évesek vagyunk a férjemmel, most várjuk az első gyerekünket. Anyósom teljesen ki van akadva, szerinte ezt illet volna vele megbeszélni.
2014. júl. 22. 12:48
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
46%

ő háza, ha külön rész, ha nem. szóval ha úgy nézzük van beleszólása.

de gondolom költözni úgysem fogtok majd inkább felszívod a taknyod

2014. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
64%
Vagyis nem te, hanem ti.
2014. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
46%
26, 29 évesek vagytok!!! Ügye te sem gondolod h ennyi évesen vele ezt megkéne beszélni főleg ha eltartjátok magatok az év világon semmi köze hozzá!!!!!!
2014. júl. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
49%
Ha együtt éltek, illett volna megemlíteni, hogy probalkoztok.
2014. júl. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
60%

Gyanítom ez a kiakadás inkább annak szól, hogy az ő nyakára vállaltok gyereket. A külön házrész, az nem külön ház.

Szerintem ti voltatok pofátlanok, hogy a saját házában kész tények elé állítottátok. Nyilván nem fog kidobni, de én azért iparkodnék elköltözni...

2014. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
60%

Azért mégiscsak nála laktok, még akkor is, ha állításod szerint külön lakrész. és nem, nem tartjátok el magatokat, mert akkor lenne az, ha saját lakás vagy albi lenne. Így az ő jóságából éltek.


A korotok ellenére nem vagytok még felnőttek (én a ti korosztályotok vagyok, de eszembe sem jutna a szüleimhez, vagy a barátom szüleihez összeköltözni), szóval azért is ellenezheti, mert a felnőtteknek kellene gyereket csinálni, nem gyerekeknek, akik a szüleiknél laknak._:)

2014. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
39%
jogosan
2014. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
50%
A lényeg, hogy ez nem a ti házatok. Hiába tartjátok el magatokat. Még albérletben, amiért fizet az ember, ott is benne van a pakliban, hogy gyereket nem akar oda a tulajdonos. És ehhez joga van. Simán mondhatná anyós most, hogy költözzetek inkább el... Én a helyetekben megpróbálnám kiengesztelni, hogy ne legyen harag.
2014. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

Természetesen el fogunk költözni, ez nem kérdés.


Csak nem értem, miért nem lehet ezt normális hangnemben megbeszélni.

2014. júl. 22. 13:38
 20/39 anonim ***** válasza:
54%

Hát igen,ezt nem ártott volna már az elején leírnod ezt az "apróságot" ,hogy az ő házában laktok.

ilyen esetben természetesen van köze hozzá ,nagyon is . Miért nem éltek önálló életet ? Az,hogy ti a földszinten,anyós meg az emeleten él,az nem az. És ő fogja hallgatni a gyereksírást , neki fogjátok lepasszolni a gyereket,és megsértődtök majd ha nemet mond ,mert mekkora bunkó az ilyen,itt van "kéznél" ,nyugdíjas így egész nap "ráér" stb Hány ilyen kérdés van itt is,hogy valósággal elvárás szerencsétlen nagyszülők felé,hogy non stop dajkák legyenek azokban az éveikben,amikor végre pihenhetnének 40 év munka és x gyerek felnevelése után.

2014. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!