Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyukák, akik nem mertek...

Anyukák, akik nem mertek konfliktusba kerülni anyósotokkal a saját gyermeketek védelmében, az élet más területén hogyan boldogultok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokaknak a lelki világába taposok ezzel, de annyira elkeserítő látni, hogy alap dolgokba nem mernek kiállni az anyóssal szemben. Miért?!?!?!?

Nekem is van férjem, gyerekem, és egy falusi, "én már több gyereket fölneveltem" anyósom (+ após is legalább annyit tud kavarni). De egyszerűen nem tudnám hagyni, hogy baromkodjanak a gyerekemmel és terrorizálgassanak minket. Álljatok már végre a sarkatokra!



2014. aug. 23. 10:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#8 Szerintem jól csinálod. Nyilván nem kell jeleneteket rendezni állandóan, de igen is mondja meg az ember hogy NEM. Anyuka én ezt nem így gondolom és mivel a fia és én egy család vagyunk, ezt mi döntjük el. ÉS igen is lesz esküvő, gyerek, és ház is!
2014. aug. 29. 07:22
 12/12 anonim ***** válasza:
55%
Az ilyen kérdésekben általában a választ is megadják. Mégpedig, hogy nem szeretnék a férjüket megbántani, vagy a férjüket választás elé állítani.
2014. aug. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!