Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek ebben a helyzetben...

Szerintetek ebben a helyzetben mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Röviden: 2 hónap múlva végre a közös otthonunkba költözünk a férjemmel és a 8 hós kislányommal,de a ház abban a faluban van,ahol anyósék laknak. Miután összeházasodtunk a férjemmel náluk laktunk a lányom 4 hós koráig,amikoris elegem lett,mert mindenbe beleszóltak,minden amit csináltam sz*r volt és még a férjemre sem szóllhattam hangosabban,mert lecsesztek,h hagyjam a fiukat...de ami a legrosszabb imádnak a pohár fenekére nézni és ezt követően veszekedni.Engem mindennek anyós elhordott a faluban,meg arról panaszkodott,hogy én nem főzök neki kávét,nem beszélgetek vele..de könyörgöm nem abból all az élet kisbaba mellett,hogy én vele kávézgassak egész nap. Nem bírtam idegileg a részegséget és hazaköltöztem anyuékhoz. 4 hónapja volt már ez, én elmentem még párszor megmutatni az unokát,de mindig csak csalódnom kellett,ők 1x jöttek,akkor is 1órán belül elmentek mondván,hogy dolgozni kell a kertben. Aztán még 1x voltam,de akkor telt be a pohár,mikor a lányomat lekövérezték,lelustázták...azóta nem megyek. Úgy gondolom én mindent megtettem,de ez már sok...De most ott fogunk élni 20percre tőlük..fogalmam sincs mi lesz,hogy reagálljak..a lányom nem merem még a kezükbe sem adni. Ti mit tennétek? Vagy én reagállom túl? De akkoris hát részeg embereknek adjam a kislányom...meg jópofizzak,mikor megaláztak?
2014. okt. 7. 11:29
1 2
 1/11 csabika1971 ***** válasza:
79%
Egy lényeges dolgot nem meséltél el. Miképpen viszonyul ehhez az egészhez a férjed?
2014. okt. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell elvinni hozzájuk, őket meg nem kell beengedni ha jönnének, de ahogy az írásodból olvastam nem nagyon törik magukat az unokájukért.
2014. okt. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudja,hogy isznak és amikor eljöttünk mellettem állt...fáj neki,hogy ilyenek,hogy nem érdekli őket az unokájuk..szégyenli magát..sokszor nagyon ideges volt,mikor jelenetet rendeztek,de tiszteli őket annyira,hogy nem szóll nekik,nem szóll rájuk..ami nekem fáj és amin elég sokat veszekszünk. De nem mondja,hogy vigyem oda a gyereket,mert tudja,hogy lelkileg mennyire kivoltam,mikor eljöttünk.
2014. okt. 7. 11:38
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem, ha nem vagy velük jóban, nem kell összejárni, ennyi... gyereket pedig végképp ne hagyd ott náluk ha részegesek!

Ha pedig nagyon látni akarják a picit, akkor férjed elviszi és a felügyelete alatt unokázhatnak.

2014. okt. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Viszont a házamba muszály leszek őket beengedni,mert nem tehetem meg a férjemmel,hogy kitiltom őket,pedig szívem és lelkem szerint azt tenném.
2014. okt. 7. 11:40
 6/11 csabika1971 ***** válasza:

Akkor ne vidd a gyereket hozzájuk. Kenyértörésre a dolgot csak annyira tudod vinni amennyire a férjed engedi.

De én még azt is megmondanám nekik, addig ne is akarják látni míg hozzáállásukon nem változtatnak. És a továbbiakban nem is látogatnám és foglalkoznék velük, míg nem éreznék változást. Ha meg nem történne semmi, akkor teljesen elszigetelődnék. Semmi szükség alkoholistákra a gyerek közelében.

2014. okt. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Én biztos nem mentem volna bele, hogy 20 percnyire lakjak tőlük.

Ha még vissza tudtok lépni, akkor szerintem ne a közelükbe költözzetek, mert ezt egy életen át szerintem nem fogjátok tudni elviselni, és tönkremehet a kapcsolatotok is emiatt.

2014. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kell nekik jópofizni, ilyen embereknek semmi sem jó. Nálunk is ez a helyzet, én nem foglalkozom velük, máshogy nem lehet kibírni, ugyanis mi szomszédok vagyunk :(
2014. okt. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tévedsz! NEM vagy köteles beengedni őket a házatokba! A tiétek, azt látsz vendégül, akit TE akarsz, ha anyósék nincsenek a listán, akkor nem jönnek, ennyi.
2014. okt. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20 percre? Az azért elég messze van, hidd el, lusták lesznek ahhoz, hogy sokat járjanak a nyakatokra...
2014. okt. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!