Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek ebben a helyzetben...

Szerintetek ebben a helyzetben mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Röviden: 2 hónap múlva végre a közös otthonunkba költözünk a férjemmel és a 8 hós kislányommal,de a ház abban a faluban van,ahol anyósék laknak. Miután összeházasodtunk a férjemmel náluk laktunk a lányom 4 hós koráig,amikoris elegem lett,mert mindenbe beleszóltak,minden amit csináltam sz*r volt és még a férjemre sem szóllhattam hangosabban,mert lecsesztek,h hagyjam a fiukat...de ami a legrosszabb imádnak a pohár fenekére nézni és ezt követően veszekedni.Engem mindennek anyós elhordott a faluban,meg arról panaszkodott,hogy én nem főzök neki kávét,nem beszélgetek vele..de könyörgöm nem abból all az élet kisbaba mellett,hogy én vele kávézgassak egész nap. Nem bírtam idegileg a részegséget és hazaköltöztem anyuékhoz. 4 hónapja volt már ez, én elmentem még párszor megmutatni az unokát,de mindig csak csalódnom kellett,ők 1x jöttek,akkor is 1órán belül elmentek mondván,hogy dolgozni kell a kertben. Aztán még 1x voltam,de akkor telt be a pohár,mikor a lányomat lekövérezték,lelustázták...azóta nem megyek. Úgy gondolom én mindent megtettem,de ez már sok...De most ott fogunk élni 20percre tőlük..fogalmam sincs mi lesz,hogy reagálljak..a lányom nem merem még a kezükbe sem adni. Ti mit tennétek? Vagy én reagállom túl? De akkoris hát részeg embereknek adjam a kislányom...meg jópofizzak,mikor megaláztak?
2014. okt. 7. 11:29
1 2
 11/11 omba ***** válasza:
55%

a férjed....

" tiszteli őket annyira,hogy nem szóll nekik"- szóval egy gyenge jellem.

Te ne hívd vendégségbe őket, ha meg jönnek ne add a kezükbe a kislányt, és lehetőleg ne is hagyd őket egy helyen.

Ital ne legyen otthon, kínáld őket narancslével, - nem fognak sokat időzni.

2014. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!