Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon kellemetlen helyzetbe...

Nagyon kellemetlen helyzetbe kerultem. Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
Imadom anyosomat. Pici, bohakas nenike, hatalmas szivvel, de(szamomra)komoly gondjai vannak a higeniaval, ellenben en maniakus modjara vezetem a haztartast. Mindennap felporszivozok, felmosok, minden nap letorolgetem a konyhapultot(tobbszor is) es kb. ket naponta port torlok, mert sotet szinu fabol vannak a butorok es azonnal latszik. Kadat, mosdot minden este kisikalom es maniakusan mosok. Feheret csak feherrel, vilagosszineset vilagosszinessel, pirosat csak pirossal, torulkozoket kulon, babaruhakat kulon, konyharuhakat kulon, takaritorongyokat kulon, ing gallerokat mososzappanozom, mindent vasalok.(ezeket nem dicsekvesbol irom, csak szemlelteteskeppen, hogy miert is zavar a helyzet) Kerlek ne gyertek azzal, hogy orvos kell. Nekem igy van meg a komforterzetem. :) Anyosom nalunk lakik 2 hetig. Temetes volt es meg marad csaladozni. A 2 hetbol eddig 4 nap telt el, de kezdek kicsit kiakadni. Ma reggel arra mentem le a konyhaba, hogy a konyhaasztalra, ahol eszunk rakrakta a gazrozsakat es a tuzhelynek azt a racsmicsodjat es ott fujta ra a zsiroldot. Majd elkezdte a mosogatoszivaccsal sikalni.A kukaba ugy dobta aszemetet, hogy nem tett bele uj zsakot, a kanapen eszik, osszekente, nekiallt mosni, osszemosott minden szint. Ferjem saros kerti nadragjat oszerakta a babaruhakkal. A ruhakra nagyon haklis vagyok nem birom ha mas nyul hozzajuk. Raadasul egyutt mosta a sajat ruhajat a mienkkel. A lefolyobol a hajat nem szedi ki maga utan nekem meg nincs gusztusom hozza.(vegul kiszedettem vele) Wc-t kefeli le. Az etelbe beleeszik, nem szed kulon maganak, a fakanalat is lenyalja fozeskor. Nem hagyom neki, hogy csinalja a hazimunkat, de amint kiteszem a labamat nekiall. Ha szolok neki, hogy jaj ne tessek faradni, megcsinalom, akkor kedvesen mosolyog,hogy ugyanmar meg jolvan, de latszik rajta, hogy egyik fulen be masikon ki. Mint irtam tunemeny,de bolond kicsit, igy hiaba mondok neki valamit nem fogja fel, teljesen el van mindig kalandozva. Nekem meg kezd marha kellemetlen lenji az egesz. :S Ferjemnek is mondtam, de tok mindegy o vagy en beszelek vele. Kuldjuk haza vagy mit csinaljunk? Mit tennetek a helyemben?

2014. nov. 15. 02:39
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
56%

30-as vagyok:

Még valami: Mosogatás után nem várja meg hogy lecsepegjen az edényről a víz, hanem keres egy rongyot ami az útjába esik és azzal eltörölgeti.Ez általában egy használt portörlő, vagy az a rongy amivel korábban ki tudja mit törölt le a konyhapultról.

Én papírtörlőt használok pulttörlésre és a mosogató gépbe pakolok. Amit nem azt meg megvárom a csepegtetőn megszáradni.

Szerintem irtó büdösek a tányérok, amikor ilyen rongy izével törölgeti el.Pláne hogy nekem a rongyaim nem erre valók! Még ha kimosom akkor sem használom étkezési eszközök törölgetésére, mert általában azzal pl ablakot pucoltam vele, vagy port törölgetek!

És egyáltalán nem vagyok tisztaságmániás!


Ja és mit szólt amikor én akartam egyszer Nála elmosogatni???

Ott állt végig és sajnált. Ó így és Ó úgy, ne fáradj vele. Még a NAgymamát (Anyukáját) is kihívta, hogy mint egy bazári majmot megcsodáljanak, megsajnáljanak, hogy vendég létemre mosogatok Náluk!


Szörnyű érzés volt segíteni neki! Többet nem fordul elő!


Alapvetően fontos lenne leülni (nekem is) egyszer Anyóssal, hogy másképpen gondolkozunk a háztartásról. Ő vendég és akként kellene viselkednie, mert ez így kellemetlen mindkettőnk számára!

2014. nov. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Anyósod felnevelte a férjedet,aki egészséges,normális ember lett,tehát anyósod mégis jól csinál valamit.Lazíts már!
2014. nov. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!