Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan köszöntsem az anyósomat?

Hogyan köszöntsem az anyósomat?

Figyelt kérdés
Egy éve mentem hozzá a fiához, de még sosem találkoztunk. Szeretném elhívni vendégségbe, de nem tudom, hogyan köszönjek neki. A "jó napot" kicsit fura, de csókolommal meg utoljára gimis koromban köszöntöttem a felnőtteket... Szóval mit mond a gyakorlat és mit a protokoll? :)

2014. nov. 21. 14:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
68%

Én amikor először taliztam vele, csókolomot köszöntem, bár akkor még nem volt az anyósom. Mostmár cdak simán "csók"-ot köszönök neki :D


23n

2014. nov. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
51%

Kedves kérdező : Jót mosolyogtam a kérdéseden mert Én is ebben a cipőben vagyok részben.Pár hónap és 8 éve annak hogy együtt vagyok párommal de még nem találkoztam az ,,anyóssal"(apósom sajnos évekkel ezelőtt elhunyt,de őt se ismertem)mert párom se tartja vele a kapcsolatot x y okokból.De nemrég találkozott vele és talán megváltozott.


Itt jön az hogy hmmm Én is hogy viselkedjek vele ha megismerem végre.Hát csúnyán hangzik de halvány lila f**om nincs,mert biztos ideges is lennék meg nem is.de Én biztosan nem tudnék ennyire ,,hivatalos lenni" hogy jó napot vagy csókolom

2014. nov. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 mi a fene ***** válasza:
85%
Hetven évesnek nyugodtan köszönj, csókolomot, aztán ha oldódik a hangulat, majd meglátod !
2014. nov. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
30%
Szeva' sárkány!
2014. nov. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
2-es, 5-ös, 14-es, elteszem a tanácsaitokat nehezebb időkre :D
2014. nov. 22. 12:58
 16/23 A kérdező kommentje:
12-es: pedig valahogy köszönnöd kell neki :) Itt mindenki a csókolom mellett szavazott és igazuk van. Ha nem találunk szíves fogadtatásra, akkor még mindig ráérünk "finomítani" a dolgon...
2014. nov. 22. 13:01
 17/23 anonim ***** válasza:
54%
Mint anyósodhoz korban közelebb álló , hadd szóljak hozzá: nekem a hideg szaladgál a hátamon a "csókolom"-tól! Sokkal jobban szeretem a szépen hangzó "Jó napot"-ot. Több korombelit meginterjúvoltam, egyöntetű volt az enyémmel azonos vélemény.
2014. nov. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
34%

12 es vagyok .ahogy az utolsó is írta a csókolómmal ez a probléma hogy lehet elássa az ember egyből magát.Mintha azt mondanám anyósomnak hogy hé vén banya...


Szerintem ha oda kerülök maradok egy hello nál mert még mindig jobb

2014. nov. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Kedves 17-es: ha a fiad, lányod párjáról van szó, akkor is szívesebben veszed (vetted volna) a "jó napot"-ot? Azért kérdem, mert a férjem csókolomozza anyámat, és ő nem reklamál. (Sőt, csendőrpertuban vannak, anyám tegezi, a férjem magázza.)
2014. nov. 22. 16:34
 20/23 A kérdező kommentje:
18-as: na, nálunk a helló kiverné a biztosítékot, az fix.
2014. nov. 22. 16:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!