Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek jogos, ha emiatt...

Szerintetek jogos, ha emiatt nem szívesen bízom anyósra a gyerekemet?

Figyelt kérdés
Nem vagyok olyan anya, aki szerint csak ő vigyázhat a gyerekre, mindent neki kell csinálnia, mert más úgyse tudja. Már pár hetesen is rá mertem bízni anyukámra a lányom, amíg elmentem boltba vagy hagytam, hogy elvigye babakocsival sétálni, amíg én otthon kicsit pihenek. Anyósnak is lenne erre igénye és kérdezi is, hogy mikor lehet nála. Már az elején meg volt köztünk az a pár lépés távolság, mert teljesen más típusúak vagyunk, más a gondolkodásunk, de ez nem befolyásolna abban, hogy az unokájával milyen legyen a kapcsolata. De a férjem már a kapcsolatunk elején mondta, hogy nincs jó emléke a gyerekkoráról, mert mindenért leszidták, sokszor meg is verték. Olyan dolgokért ordítottak vele és verték meg, amiről nem is tehet (nem mintha szerintem erre lenne mentség), például hogy véletlen eltört valamit vagy rosszul csinált. Nem gondolom, hogy most annyira mások lennének és nem hagynám, hogy a gyerekemmel is így bánjanak.
2014. nov. 27. 22:47
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Ugyan már 40-es (én a 39), - az ember jelleme 8-10 éves korára alakul ki, nincs olyan, hogy attól függően változik, hogy más emberek a világra jönnek-e vagy sem!
2014. dec. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!