Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek normális dolog...

Szerintetek normális dolog az, hogy a párom, akivel 3 éve élünk együtt, minden ünnepet az ország másik felében élő anyjával és apjával tölt?

Figyelt kérdés
Én nem mehetek, mert az anyja szerint egy k. va vagyok, csak mert elváltam és van két gyerekem. Párom a lányával takarózik, aki az esetek többségében max 1 napot van náluk. Párom és én is 40 évesek vagyunk, tehát már nem gyerekek. Az elmúlt években egy ünnepet sem töltöttünk együtt.
2014. dec. 19. 19:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék olyanhoz vendégségbe, aki a nőmet egy k-nak tartaná.
2014. dec. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
4%

Latod ennyit er az hazassag mindenki szemeben te csak egy no vagy nö vagy ket gyerekkel nem tartozol hozza.

Anyos utal ha feleseg lennel koteles lenne fogadni.

2014. dec. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Arobi ***** válasza:
0%
Ez gáz. Válásszagot érzek . Vagy tegyél valamit. De ne erővel,azzal elrontasz mindent. Nőből vagy nem ? Legyen kedve veled lenni,kívánja az ünnepet veled ! Persze nem mindet,ezt meg se proba
2015. febr. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Arobi ***** válasza:
12%

...ezt meg se próbáld. Sok türelem kell neked. Próbáld az Anyja főztjét utánozni,a süteményeit csináld meg,igy itthon is megkapja.a kedvelt ízeket. Eggyel több ok,hogy ne menjen le mindig. De ezt te ne mondd neki. Az igazán okos nő úgy cselekszik,hogy a férfi azt hiszi ő döntött ebben,pedig valójában erre az asszony rávezette.


És végül,szeretetet csakis szeretettel lehet előcsalogatni,erővel,tiltással a NEM-et éred el. Olyan az emberi lélek mint a csiga. Ha egy kicsit is ráfújsz,összehúzza magát,ha erősen, bebújik a házába,és onnan kicsalni már nehezebb...


Talán segitett... szia Bert

2015. febr. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Arobi ***** válasza:
0%

Ja,és még egy,mert igazán segíteni szeretnék neked. Mert ebben a korban,főleg nőnek már oda kell figyelnie,mert még egy szerelem,és komoly kapcsolat már lehet nem jön el,sajnos. Bocsánat.


Tehát : A nőnek mindig is a fifika volt a fegyvere ! A férfi higgye hogy ő az erős,a döntő,igy boldog és férfias . De minő gyümölcsök azok,amelyeket te kapsz ? ...


Sose vallj ilyet neki semmit,csak légy okos fifikás kis ari nőci ! Mert aranyos leszel,ha igy teszel,hiszen mindkettőtöknek "több " lesz......


szia Bert

2015. febr. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Te Robi, ez a sütés főzés, meg szexi bugyi.... szerinted mennyit változat azon, hogy a párja anyja k_nak tartja?

És azon, hogy egy 40 éves "férfi" ilyenkor szemérmesen félrenéz, félrehall, de egy ünnepet sem tölt az asszonyával?

2015. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
42%
NEM! És honnan tudod, hogy tényleg a szüleivel van...? Annyi beteg kapcsolat van a világon, ami tök normálisnak látszik, de ez még csak nem is látszik annak!!!!!!! Hagyd a francba, nehogy ilyen ember miatt megkeseredj!
2017. márc. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Sztem normális.

Nem kell folyton egyutt lennetek.

2018. márc. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
A parod nem normalis ,es az anyja se szazas! Megis milyen “ferj” az aki elmegy otthagy miutan akarki lek...zott?!?!?!?!??!?! Undorito egy ember
2018. ápr. 25. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező? Mi lett Veled?
2020. szept. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!