Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ki nem állhatom a párom...

Ki nem állhatom a párom szüleit. Mit tegyek ellene? Hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Fura kérdés de eddig is utáltam őket, főleg az anyóst mert egy kotnyeles vénasszony és ha csak meglátom már irritál a feje, mindig mindenbe belepofázik, most meg főleg hogy van egy 4 hetes kisbabánk. a hideg kiráz ha felhív és állandóan jönne nézni a gyerekemet.Én pedig annyira utálom hogy állandóan bőgök nem tudom mi tévő legyek, szívem szerint fognám a babát és lelépnék, de a páromat imádom őt nem tudom itt hagyni. Szeretném ha eltűnne az életemből az a két személy, de sajnos hogy van gyerek már nem is fognak.plusz nem értenek a csecsemőhöz már elég idősek, rájuk bízni pedig semmi pénzért nem bíznám.durván hangzik ez de ez az igazság.
2014. dec. 27. 16:54
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
18%
En is most fujjongjak anyosra mert nem tudott szoptatni?meg ilyenek?meg ő fejte a tejet a férjemnek?és? Neki 2gyerekevan?a te logikaddal anyumnak is fujjolhatok mert egyke vagyok s nem tudja h kell nevelni?(óvónéni)utolsó voltam
2014. dec. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
18%
Vagyis 5os
2014. dec. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
én tudom szörnyen hangzik mindez. de! biztos volt az életetekben olyan személy aki . nem nagyon részletezem de megkértem már párszor dolgokra és csak azért sem úgy csinálta a babával .én vagyok a gyerek édesanyja kérem akkor úgy csinálja ahogy mondom.de ő nem érti ezt:(
2014. dec. 27. 17:11
 14/47 anonim ***** válasza:
42%

Hát ez a kérdés se semmi. Kérdező..., mit tegyél? 1. Ne gyűlölködj. 2. Iparkodj megszeretni a párod szüleit. 3. Fogd vissza magad.

Én egyenlőre a hozzászólásaidból úgy látom, hogy a nagyobb gondok veled vannak, és nem az anyósodékkal. Csak úgy fröcsög belőled lényegében ok nélkül a gyűlölet, addig jót tőlük se várj, amíg te ilyen vagy.

2014. dec. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
lányok nem azon van a hangsúly hogy egy gyereke van!!!azon, hogy mindig mindenbe belekontárkodik és az évek alatt annyira elegem lett hogy irritál rendesen!!! a baba dolgaiba is beleszól majdnem hogy a szexuális életünkbe is! itt ez a lényeg. és emiatt nem bíznám rá a gyereket..mikor hazahoztam idézem:"megszoptatnám ha tudnám" ez hangzott el a szájából.na bízzam rá??
2014. dec. 27. 17:13
 16/47 anonim ***** válasza:
31%
Hu szegény anyós.Azért én tényleg kivánom a 4hetes kisbabád csak annyira hasonlítson rá mint akit klónoztak.na akkor hogy írritál majd anyós feje?Azt a gyereket nem anyóstól kell félteni úgy látom hanem tőled.
2014. dec. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
40%

Puufuuu hidegràzasom van toled!!!


1. Semmi konkret dolgot nem irtal hogy mivel erdemlik ki ezt az utalatot amit te erzel a nagyszulok ellen, akik felneveltek a te ferjedet!!


tisztelet jàr nekik! Es nem tilthatod el a gyereket a nagyszuloktol, ugyanis hàla az olyan menyecskenek mint neked ervenyben van a "nagymama jog" igy jogukban àll meglayogatni stb az unokat azaz a te esetedben a gyereket.

Az gyerek nem csak a te gyereked, ne birtokold, kozosisd ennyire ki magadnak. Gyereknek, van apukaja is es nagyszulok. Te semmivel nem vayy elorebb mert te vagy az anyja mint mondjuk az apuka.



azalhogy van1 gyereked ezzel nem vagy egyedul a vilagba, masn ak is van, csakne gondold azt hogy egyedul te tudsz gyereket nevelni?



Szerencsere szemelyesen nem ismerlek, mert olyan tenyerbe maszo vagy, ezzel a hozzaallasodal, hogy,oknelkul a siras jon rad es legszivesebben elmenulkul anyostol, holot 1szot nem irtal hogy xxx.xxx dolyot tette, mondta stb..minden ok nelkul.


nos ha anyos nem csippne teged megis ertenem, sotjol is tenne ha afiuanak tomne a fejet ellened😊 es nem kene lelepned, hanem megadna ennek a lehetosegeta ferjed, es elmenne o . En legalabbis futva szaladnek eloled, ilyen termesztettel es hogy en mindent jobban tudok.

Erzodik rajtad, hogy nem vagy egy kedves feleseg, stb!!

2014. dec. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
lemenne a nap mire leírnám ide a dolgokat mit tett vagy mit nem! elmondom akkor férfi vagyok nem rég született a kisfiam és az anyósom ilyen asszony.miért írtam nőként? mert egy férfi sosem vallaná be hogy így érez .
2014. dec. 27. 17:24
 19/47 A kérdező kommentje:
a feleségem egy tünemény egyébként és édesanyámmal imádják egymást!
2014. dec. 27. 17:25
 20/47 anonim ***** válasza:
19%
De mondanál valami konkrétumot? Mert a ha tudnám megszoptatnám nem az a mondat, amiért a pokolra kell küldeni valakit. Mi miatt alakult ki ez a gyűlölet?
2014. dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!