Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ki nem állhatom a párom...

Ki nem állhatom a párom szüleit. Mit tegyek ellene? Hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Fura kérdés de eddig is utáltam őket, főleg az anyóst mert egy kotnyeles vénasszony és ha csak meglátom már irritál a feje, mindig mindenbe belepofázik, most meg főleg hogy van egy 4 hetes kisbabánk. a hideg kiráz ha felhív és állandóan jönne nézni a gyerekemet.Én pedig annyira utálom hogy állandóan bőgök nem tudom mi tévő legyek, szívem szerint fognám a babát és lelépnék, de a páromat imádom őt nem tudom itt hagyni. Szeretném ha eltűnne az életemből az a két személy, de sajnos hogy van gyerek már nem is fognak.plusz nem értenek a csecsemőhöz már elég idősek, rájuk bízni pedig semmi pénzért nem bíznám.durván hangzik ez de ez az igazság.
2014. dec. 27. 16:54
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
14%
Kérdező, te nem érted a lényeget..., korábban leírtam 3 pontban, hogy mit tegyél. Vagy felfogod az eszeddel, vagy örökké ilyen marad a helyzeted anyósoddal. Még csak annyit, hogyha büszke vagy anyád nevelésére, akkor tedd őt is valóban büszkévé, és kövesd a 3 pontot. Egyébként eléggé szomorú, ha anyós "viselkedése" miatt megfordult egyáltalán a fejedben, h lelépjél. Ha valóban szeretnéd a párodat, akkor eszedbe se jutott volna.
2014. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
nem tudom egy anyának ez milyen érzés de ha én kiakadtam azon hogy az anyós megakarja szoptatni a gyereket .szerintem ez beteges! szó szerint mindenbe beleokoskodik! a főzés mosás evés és minden.mindig másokkal jön, pletykálkodik a városban.terhes volt a feleségem és begyulladt a hüvelye.na anyósom már elkotyogta mindenkinek a városban.feleségemnek se esett jól.Edit a neve ezt fogom használni.ezt a nőt ismernetek kellene hiába írom le a gondolataimat és hogy mik bántanak. Edit is tudja hogyan érzek de még is csak a szülei.
2014. dec. 27. 17:31
 23/47 A kérdező kommentje:
úgy megkaptam itt tőletek hölgyeim.igazatok van.nekem kell változtatnom a hozzáállásomon.
2014. dec. 27. 17:33
 24/47 anonim ***** válasza:
27%

"nem nagyon részletezem de megkértem már párszor dolgokra és csak azért sem úgy csinálta a babával ."

Mondj már konkrét dolgokat, kérlek.

2014. dec. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
volt olyan hogy 2 hetesen megitatta csapvízzel a picit és 1 hétig beteg volt. na mondjuk emiatt nagyon mérges vagyok rá azóta is holott tudni illik nem adok csapvizet neki.nem volt forralva és hűtve hanem kiengedte csak úgy üvegbe és adta neki. egy merő klór és vízkő itt a víz.nálam ez már egy ok.
2014. dec. 27. 17:38
 26/47 anonim ***** válasza:
25%
Az a kotnyeles és gyűlölt anyós felnevelte a párodat. Nézz már magadba egy kicsit.
2014. dec. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
53%

21es vagyok: kérdező, lehet úgy gondolod, hogy itt csak azért írják neked annyian azokat, amiket, mert többségében nők vagyunk, de hidd el ez nem így van. Ha nő létedre viselkednél úgy ahogy, szerintem mindenki ugyanazt a választ adta volna, ergo alapjaiban a kérdésedet és hozzáállásodat nézve édes-mindegy, hogy milyen a nemed.


Vizes téma: ok, hibázott anyós ebben, de azt azért erősen kétlem, hogy emiatt betegedett volna le a kicsi. Ti is fogtok még épp elég hibát elkövetni a nevelésben, akkor majd kit fogsz okolni? Egyébként, ha a vízzel ennyire óvatos vagy, akkor miért nem voltál te jobban előrébb látó, és miért nem szereltettél a csapotokra már rég egy vízszűrőt, ha tudod, hogy ilyen. Szóval érted, hibáztatni meg gyűlölködni a legkönnyebb.


Szoptatás: valszeg erre a mondatára nekem is kikerekedett volna a szemem, de mint nő megértem, ezt egy férfi annyira nyilván nem értheti. Szegény anyósod jobban járt volna, ha nem hangoztatja ezen gondolatmenetét, mert ha tudná mennyire betegesnek tartod emiatt is, lehet elsüllyedne szégyenében, de hát az emberek az érzéseiket nem mindig tudják elfojtani.

2014. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
26%
Érdekes egy valaki lehetsz, ki nem állhatod a párod szüleit, szeretnéd ha eltűnnének az életedből. És a párod is szeretné? Aztán kiderült, hogy nem is te vagy az anya, csak úgy írtál, mintha te lennél? Ha még sok válasz jön, az is kiderülhet, hogy nem is olyan rossz a helyzet? Tulajdonképpen mit vársz a válaszolóktól? Álljanak be anyóst apóst szidni? Nem azt érdemlik. Amúgy egyszer te is lehetsz ilyen gyűlölt nagyszülő. Ez még nem jutott eszedbe?
2014. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
megkérdeztem barátom feleségét a szoptatásos kérdésben.azt nyilatkozta , hogy bizony neki sem tetszett volna ha az anyósa ezt a kijelentést teszi, hogy megszoptatná ha tudná, lehet hogy nőként megérted ezt na de azért álljunk már meg , hogy valaki az unokáját akarná megszoptatni az beteges gondolat szerintem.
2014. dec. 27. 19:49
 30/47 anonim ***** válasza:
43%

 állandóan jönne nézni a gyerekemet.Én pedig annyira utálom hogy állandóan bőgök nem tudom mi tévő legyek, szívem szerint fognám a babát és lelépnék, de a páromat imádom őt nem tudom itt hagyni.

Ezt te irtad kėrdezõ! Ugyan màr es ha lelėpnel mint apa ahogyan most utalag irtad, talan te szoptatnad a gyerekedet? Nem hinnem hogy egy ferfi ilyet kijelentene, max elhagyna az aszonyt gyerek nelkul, es legfeljebb a tavolbol tamogatnad.

nem hinnem hogy apa igy gondolkodik hogy egy 4 hetes babaval csak ugy lelepne, es hogy te bõgsz amikor anyos telefonal. Feleseged mit szol hogy bõgsz?? Na ne nevetessd ki megjobban magadat kėrlek. Ferfiak hamarabb talalnak anyos problemakra megoldast mint egy no.


teljesen olyan gesztusal, irtad ki a kerdest mint egy nõ! ne hogy azt mond màr hogy te aztan jobban tjdsz egy gyereket nevelni mint egy anyos? Lehet rola szó, de nem egy 4 hetes kisbabarol, aki az elso gyereked, es csak vele leszel tapasztaltabb. Tehat semmi tapasztalatod, nincs arrol hogy mi a jo? Es mi nem?


Tuti hogy a kerdezõ nõ, csak most kezdi az àllas pontot a sajat javara forditani a kedves kerdezo.!!

2014. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!