Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ki nem állhatom a párom...

Ki nem állhatom a párom szüleit. Mit tegyek ellene? Hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Fura kérdés de eddig is utáltam őket, főleg az anyóst mert egy kotnyeles vénasszony és ha csak meglátom már irritál a feje, mindig mindenbe belepofázik, most meg főleg hogy van egy 4 hetes kisbabánk. a hideg kiráz ha felhív és állandóan jönne nézni a gyerekemet.Én pedig annyira utálom hogy állandóan bőgök nem tudom mi tévő legyek, szívem szerint fognám a babát és lelépnék, de a páromat imádom őt nem tudom itt hagyni. Szeretném ha eltűnne az életemből az a két személy, de sajnos hogy van gyerek már nem is fognak.plusz nem értenek a csecsemőhöz már elég idősek, rájuk bízni pedig semmi pénzért nem bíznám.durván hangzik ez de ez az igazság.
2014. dec. 27. 16:54
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
54%

Persze,hogy nõ.Na és az anyós viccesen is mondhatta, hogy megszoptatná.Ilyen dolgokból kell ügyet csinálni?

Csak nem irigy vagy az anyósodra?

2014. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
22%
Aposnak kene megszoptatni a draga kerdezot, lehet ez a baja csak a kerdezonek
2014. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem meg a viselkedését nézve édes mindegy, hogy nő vagy férfi, továbbra is. :)

Kérdező, a szoptatást illetően, ahogy írtam, valszeg nekem is kikerekedett volna rá a szemem, de mint nő megérteném, ha te ezt egy haverodtól megkérdezted, ő is férfiből van, így nem értheti. Szerintem ezt, ha kissé kiakasztó mondat is anyóstól vmilyen szinten minden nő megérti, áttudja érezni, hogy anyós miért mondta azt, amit..., ha te kérdező még is csak nő lennél, mindegy, de én is úgy gondolom, h az lehetsz..., akkor amennyiben 4 hetes a pici szerintem erőteljesen szülés utáni depressziótól szenvedsz, és nem ártana, ha orvosodhoz fordulnál. Az utóbbit merő jóindulatból írom. Ha valóban pasiból vagy, akkor se ártana, mert vmi nagyon ki van kérdező benned csúszva.

2014. dec. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
27%

Azért ez a vizes sztori durva, mármint ha ennyire burokban neveled a gyereket. A vízkő az nem egy ördögtől való vegyület, hanem egyszerű kalcium-karbonát. A klór persze nem az igazi. De nem ihat egész életében minden pillanatban szűrt vizet, és nyilván ha nem szokik hozzá a dolgokhoz, akkor fosni fog akár egy kortytól is. Na mindegy, te tudod.


Az viszont jogos elvárás, hogy a gyerekkel azt csináljanak amit ti mondtok, ha ez nem árt a babának és objektíve nem hülyeség - bármennyire is hülyeségnek tartják ők amit ti mondtok.

2014. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, te nagyon unatkozol? Most akkor meleg vagy vagy nagy indulatodban már azt sem tudod fiú vagy-e vagy lány? (Az első hozzászólásodban azt írod, a fiát és a babát szereted, de őt ki nem állhatod).
2014. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudjuk milyenek az anyósék, de már a kérdezőt kell szidni egyből. Ha meg hosszan leírja, hogy milyenek, akkor senki sem olvassa el.


Kérdező, eltűntetni nem tudod őket az életedből. Egyszerűen csináljátok úgy, hogy megvan a fix idő, hogy mikor jönnek látogatni és akkor legyen mindig otthon a férjed is.


Én sem jövök ki anyósommal, ráadásul képmutató, kétszínű nőszemély, és csak ha nincs ott a férjem akkor adja elő a műsorait, mert tudja, hogy a férjem megvéd, meg lebässza, így előtte egy tünemény. Így aztán soha nem találkozok vele a férjem nélkül, soha nem jönnek úgy, hogy nincs a férjem itthon. Így nincs vele baj.


Ehhez viszont kell egy felnőtt értelmes férj is, akivel ezt meg lehet beszélni. Ha nem lehet, akkor nem (csak) anyósodékkal van a baj, hanem a férjeddel. Akármilyen gyökér a rokonság, egy normális férfi képes rendezni a sorokat és nem az asszonynak kell idegeskedni miattuk.

2014. dec. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
69%

"Azért ez a vizes sztori durva, mármint ha ennyire burokban neveled a gyereket. A vízkő az nem egy ördögtől való vegyület, hanem egyszerű kalcium-karbonát. A klór persze nem az igazi. De nem ihat egész életében minden pillanatban szűrt vizet, és nyilván ha nem szokik hozzá a dolgokhoz, akkor fosni fog akár egy kortytól is. Na mindegy, te tudod."


Én amúgy nem azért mondom, de a Vida Ági tudását nem hiszem, hogy meg kell kérdőjelezni és a saját oldalán is azt írja, hogy fél éves koráig vagy babavíz, vagy forralni kell! Én is kiakadnék, ha nem forralva adta volna a két hetesnek a csapvizet! Megegyáltalán minek egy két hetesnek vizet adni akármilyet, ha anyatejes?

2014. dec. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
30%

"én vagyok a gyerek édesanyja kérem akkor úgy csinálja ahogy mondom.de ő nem érti ezt:("

Majd kiderül, hogy te vagy az apa...


Na,most akkor kivel vannak itt gondok? Hát tuti nem az anyóssal, apóssal.

2014. dec. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
68%

A házsaságban ugye a férj/feleség mellett annak hozzátartozóit is felvállalod.


Amúgy megértem az utálatodat, a szoptatós beszólást is, meg a vizes sztorit is.

A párod mit szól mindehhez?

Mert hát az ő szüleit neki kéne kezelni a családotokban.

2014. dec. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
81%

"Na,most akkor kivel vannak itt gondok? Hát tuti nem az anyóssal, apóssal."


A kérdező elcseszte. Rengeteg kérdező kényszerül arra az oldalon, hogy a hordában járó "belekötök mindenkibe, hogy én jobban érezzem magam" típusú válaszolók előtt mentegetőznie kell, vagy máshogy tenni fel a kérdését, mint szeretné. Ő összekutyulta a dolgot a kérdésén belül. Ettől még nem vele van a baj, hanem azokkal, akik miatt egy kérdést sem lehet feltenni, mert pl. elég csak ebben a kategóriában szétnézni. Ugyanazokat a kérdéseket, de teljesen ugyanazokat a kérdéseket csak bizonyos nemnél képesek pártatlanul megítélni, ha az ellenkező nembe tartozó kérdezi ugyanazt, akkor lehet akár a legjobb ember is az illető akinek maximálisan igaza van, egy rakás keserű nyomorult próbálja besározni, hogy ő tisztának tűnjön.


A válaszoknak egy jó 40-50%-a általában arról szól, hogy "te egy szar vagy kérdező bezzeg én", 10-20-30% fel sem fogja a kérdést csak hülyeségeket beszél, a maradék meg próbál segíteni is, akkor is, ha valaki tényleg barom.

2014. dec. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!