Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Gyűlölöm az exem anyját. Meg...

Gyűlölöm az exem anyját. Meg akarom neki mondani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem egészen egy hete szakítottam a barátommal, de az elválásnál ott volt az anyja is, és olyan dolgokat vágott a fejemhez, amiket egyáltalán nem érzek jogosnak, ráadásul ez mind az ő házukban történt, tehát én nem nagyon szerettem volna őt a saját házában ócsárolni. De úgy érzem, hogy ez a gyűlölet iránta nem múlt el, el akarom nagyon neki mondani, hogy mit érzek iránta. Attól félek, hogy ha ez továbbra is bennem marad, akkor valami betegségem lesz. Mit kellene tennem? Valahogy engedjem el az érzést, majd az idő megoldja, vagy mondjam neki valahogy el?

2015. jan. 5. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd az egészet. Majd az idő megoldja.
2015. jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
0%
Anthrax!
2015. jan. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Írj levelet. Kézzel, piszkozatot is, aztán másold is át szépen. Utána várj néhány napot, egészítsd ki, javítgass rajta, stb. Legyen benne minden, amivel megbántott, minden, amit a fejéhez vágnál. Aztán hogy elküldöd-e vagy sem, az már rajtad áll, de ha így magadnak kimondod/leírod részletesen, akkor már tuti nem bolondulsz bele.
2015. jan. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Vege van. Engedd el.

Ne akarj tobb idot pocsekolni felesleges vitakra.

Ha valotlanokat allitott rolad, az a sajat szegenysegi bizonyitvanya.

2015. jan. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Kései Sirató ***** válasza:
76%

Írd le, miket utálsz benne , aztán húzd le a WC-n!

Én 2 esetben ezt tettem, amikor valakit utáltam és ez segített.

2015. jan. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Alapszabaly, hogy exszel nem foglalkozunk. Mertugye minek?

Ex csaladtagjaival meg aztan plane.

2015. jan. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek. :) Valahogy éreztem, hogy ez a megoldás, de kellett a megerősítés. Akkor csak magamnak írom le, és szarom le azt a nőt, ahogy van. :)
2015. jan. 5. 13:58
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Attól boldogabb nem leszel ha odamész balhézni vele, csak futsz még egy felesleges kört.
2015. jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%

Én tuti írnék egy levelet neki, de el is küldeném!

De mondjuk én tuti ott a fejéhez vágtam volna ami nem tetszik, és letojtam volna hogy az Ő házában vagyunk, vagy nem!

2015. jan. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha valakinek problémája van a viselkedéseddel akkor két dolgot tehetsz. Az egyik, hogy megváltozol. A másik, hogy megkéred, írja le a problémáját egy papírra, aztán egye meg, és kísérje le acetonnal. Na, pont ennyire lesz hatásos, ha elküldöd neki a levelet. Írd le, írd ki magadból, beszéld meg valakivel, de ha valóban olyan korlátolt az a nő, amilyennek lefestetted, akkor felesleges elküldeni neki a levelet. Magadat nyugtasd meg vele. Te legyél jól. :)
2015. jan. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!