Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Gyűlölöm az exem anyját. Meg...

Gyűlölöm az exem anyját. Meg akarom neki mondani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem egészen egy hete szakítottam a barátommal, de az elválásnál ott volt az anyja is, és olyan dolgokat vágott a fejemhez, amiket egyáltalán nem érzek jogosnak, ráadásul ez mind az ő házukban történt, tehát én nem nagyon szerettem volna őt a saját házában ócsárolni. De úgy érzem, hogy ez a gyűlölet iránta nem múlt el, el akarom nagyon neki mondani, hogy mit érzek iránta. Attól félek, hogy ha ez továbbra is bennem marad, akkor valami betegségem lesz. Mit kellene tennem? Valahogy engedjem el az érzést, majd az idő megoldja, vagy mondjam neki valahogy el?

2015. jan. 5. 13:43
1 2
 11/16 anonim válasza:

Szia, én a mai napig világon az exem anyját utálom a világon legjobban. De ezt el is mondtam neki, muszáj volt h kijöjjön belőlem, mert már cataflamon éltem, h lenyugodjak.meg ne legyen belső fájdalmam. kicsit rászoktam, a kapcsolat alatt ,néha ittam is rá.de miután kiadtam magamból elmúlt. (kikészített idegileg a nő)kitalált rólam szemtelen hazugságokat alaptalanul, igazságtalanul folyton kicseszett velem. A pasi ment a levesbe, én a nőt továbbra is utálom, de legalább tudja mit gondolok róla.

azóta boldog párkapcsolatban élek, imádnivaló anyóssal, sajnos a boszorkával is találkozok néha, elkap egy undor... de már nincs mit mondjunk egymásnak.

Én nem bírtam megemészteni.

sztem mond el neki! Ne hagyd magad! Mindegy mit gondol! Magad miatt...

2015. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Szerintem én elmondanám mit gondolok,elküldeném a p...ba.Aztán viszont vége,teljesen lezárnám.Arra sem érdemes,hogy gondolj rá.Soha többé.Pont.
2015. jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Jaj, nehogy elmondd neki!:) Már csak azért sem, mert túl friss még az élmény, és mi van, ha az exszeddel esetleg kibékültök??!


Az anyjának nem volt joga beleszólni sem, nemhogy még ócsárolni Téged. Örült, hogy esély van arra, hogy visszakapja a kisfiát, és még tett rá emiatt egy lapáttal. Ne foglalkozz ilyen pitiáner emberekkel! Egy ilyen ember véleménye nem fontos. Pláne, hogy nem kérdezte senki!


Írd ki magadból, üvöltsd ki egy erdőben magad, engedd el!

2015. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki!
2015. jan. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Végül mi lett, megmondtad?
2015. febr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
A, nem. Hagytam a fenebe, mert tenyleg semmi ertelme, ugyse fogna fol. Meg mit erek vele, ha neki emiatt lesz egy szar hete? Elegtelel? A... hagytam. Persze meg most is utalom, de mar nem annyira, es amugy se fogunk tobbet talalkozni. :)
2015. aug. 17. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!