Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Rettenetesen idegesít anyósom!...

Rettenetesen idegesít anyósom! Mit csináljak vele, hiába küldtem el nem megy el?

Figyelt kérdés

3 hete szültem. Első baba. Anyós úgy volt hogy egy hétig marad itt,segíteni és unokázni.

Meg volt előre beszélve h mikor jön és meddig marad!

Ehhez képest már alighogy kijöttünk a kórházból már itt toporgott az ajtóban. A babát állandóan ki kapná a kezemből,h mert ő jobban tudja h miért sír. Esküszöm ha tudna szoptatni még azt is megtenné helyettem.

Vasárnap jönne az én anyukám is unokázni(még nem is látta ő a babát) és segiteni.De anyós nem akar elmenni,még maradna egy hetet. Itt van már lassan egy hónapja! MOndtam neki,h az én anyám is jönne fel,kell a hely. Erre flegmán mondja h hát vegyen ki szobát vhol arra a hétre az anyám és majd átjön pár órára.

Mondtam neki h nem ez volt megbeszélve,így is már több ideig van itt mint ami meg lett beszélve.

A férjem is mondta neki h mennie kéne holnap legkésöbb,mert vasárnap már az én anyám. De semmi reakció. Még csak pakolni se pakol össze. Olyanokat mond a férjemnek h az anyós akkor jó ha porhanyós,meg hasonlok. Meg h majd az én anyám biztos beleszól mindenbe,nem lesz ez jó nekünk.


Már ott tartok h én megyek el az alig egy hónapos gyerekemmel!


Az elöbb összevesztem vele,és mondtam neki h azonnal álljon neki pakolni,mert már elegem van belőle. Erre közölte h nekem szülés utáni depresszióm van,be kell feküdnöm a kórházba. Majd beszél a fiával munka után h vigyenek be,ő meg marad és neveli a gyereket.


2015. febr. 6. 14:25
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
95%

Jó, hát ilyen alapon bármelyik elem lehet kamu, sőt, az egész történet is. Csak azt tudjuk alapul venni, ami le van írva. Mindenesetre ha a történet többi elemét nézzük, hogy a másik anyós akkor jó, ha porhanyós, meg ő nem egy el, hogy a másik jöhessen, az vegyen ki szobát, mert különben is minek jön, majd ő marad, mert ő tökéletes, ő mindent jobban tud, stb, na meg hogy egyszerűen NEM HAJLANDÓ hazamenni és hagyni őket élni hárman, azért eléggé az jön le, hogy anyósnál nem oké valami fejben.

Ja, és a 30-asnak akartam írni: attól még, hogy a te anyád felelőtlen volt, és a nagyanyád tényleg jobban tudta, ez nem általános. Az én anyám például jó anya volt, kitűnően megoldott mindent mindkettőnkkel, és ez elég sok nőre igaz. Nem automatikusan igaz ám, hogy a friss anyuka tök hülye, felelőtlen és nem való a kezébe a gyerek, a mama meg jobban tudja.

2015. febr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 A kérdező kommentje:

Áll a bál. Férjem nemrég ért haza. Az anyja sápitozik,h órák óta be vagyok zárkozva,biztos h vmit csináltam a babával,mentőt kell hivni. Hallom h mondja neki h miket mondtam neki mikor összevesztünk :D Hogy ki akarom dobni mikor ő csak segiteni akar,biztos h depressziós vagyok.


A férjem már fel emelte a hangját :D Mikor megjött szépen tudakolta h mi ez a cirkusz. Meg kérte az anyját h pakoljon,mert már ideje lesz haza mennie.

2015. febr. 6. 17:18
 43/64 anonim ***** válasza:
95%
Drukkolunk!
2015. febr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
96%
Remélem seggberúgja és hazáig repül az a banya.Sok sikert!
2015. febr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
89%

Akkor most már pont kerül a végére. Reméljük!

Te meg kérdező ne idegeskedj, mert a baba megérzi. Nyugodj meg, hamarosan majd csak 2-esben, 3-asban lesztek :)

2015. febr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
81%
Az, hogy mentőt akar rád hívni, egyenlő azzal, hogy hajlandó hazudni rólad, végignézni ahogy begyógyszereznek, kikötöznek... Ez nagyon nem vicces,ez a nő egy bűnöző. Várható később is, hogy ezt megteszi, ezért legyen ott a családtagoknál, az Állampolgári Bizottság az Emberi Jogokért telefonszáma,szükség esetén ezek megvédenek.
2015. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
79%
Remélem mostanra már a vasútállomáson ül a mami!
2015. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 A kérdező kommentje:

Anyós sírt h ilyenkor nincs vonat,meg h ő el akar köszönni a kis unokájától mielött kidobjuk. Hiába mondta neki a férjem h alszik,nem keltjük fel. De csakk iharcolta magának h felvegye... Vigasztalta férjem h majd húsvétkor találkoznak,mindjárt itt lesz.

Kölcsön kérte kollegájától a kocsiját,és haza viszi kocsival.

2015. febr. 6. 17:47
 49/64 anonim ***** válasza:
8%
Én mondtam, hogy csak túlzásba vitte az unokázást...
2015. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem anyósodnak kellene mentő, ami egyenesen a pszichiátriára viszi, valami nagyon nem stimmel nála, elég durva, amit leművelt, hány éves egyébként? Szellemileg ép?
2015. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!