Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Rettenetesen idegesít anyósom!...

Rettenetesen idegesít anyósom! Mit csináljak vele, hiába küldtem el nem megy el?

Figyelt kérdés

3 hete szültem. Első baba. Anyós úgy volt hogy egy hétig marad itt,segíteni és unokázni.

Meg volt előre beszélve h mikor jön és meddig marad!

Ehhez képest már alighogy kijöttünk a kórházból már itt toporgott az ajtóban. A babát állandóan ki kapná a kezemből,h mert ő jobban tudja h miért sír. Esküszöm ha tudna szoptatni még azt is megtenné helyettem.

Vasárnap jönne az én anyukám is unokázni(még nem is látta ő a babát) és segiteni.De anyós nem akar elmenni,még maradna egy hetet. Itt van már lassan egy hónapja! MOndtam neki,h az én anyám is jönne fel,kell a hely. Erre flegmán mondja h hát vegyen ki szobát vhol arra a hétre az anyám és majd átjön pár órára.

Mondtam neki h nem ez volt megbeszélve,így is már több ideig van itt mint ami meg lett beszélve.

A férjem is mondta neki h mennie kéne holnap legkésöbb,mert vasárnap már az én anyám. De semmi reakció. Még csak pakolni se pakol össze. Olyanokat mond a férjemnek h az anyós akkor jó ha porhanyós,meg hasonlok. Meg h majd az én anyám biztos beleszól mindenbe,nem lesz ez jó nekünk.


Már ott tartok h én megyek el az alig egy hónapos gyerekemmel!


Az elöbb összevesztem vele,és mondtam neki h azonnal álljon neki pakolni,mert már elegem van belőle. Erre közölte h nekem szülés utáni depresszióm van,be kell feküdnöm a kórházba. Majd beszél a fiával munka után h vigyenek be,ő meg marad és neveli a gyereket.


2015. febr. 6. 14:25
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 A kérdező kommentje:

Irt férjem egy sms-t h reméli az én anyámmal nem lesz ennyi gond :D irtam neki h az enyémnek van munkahelye,ugyh ő nem fog beköltözni.


Meg ha hazajött megmondom neki h az anyja ide többet nem jöhet,mert elfelejt hazamenni. Majd húsvétkor is mi megyünk inkább el hozzá.

2015. febr. 6. 17:53
 52/64 anonim ***** válasza:
94%

Hát ez gáz, de ezek szerint jó vége lett. Őszintén sajnállak. Nálunk is nagyon jóljöttek a nagymamák szülés után. Jól esett, hogy nem kell mindenről nekem gondoskodnom, de azért minket tiszteletben tartottak, így én is tiszteletben tudom tartani anyósomat, illetve nyilván anyukámat is.

Ha ilyen anyósom lenne, én a kezébe adtam volna az összepakolt táskáját, megköszöntem volna az eddigi segítségét és kitettem volna az ajtón kora délután.

Megértem, ha valaki magányos, de amit ez az anyós leművelt, az már nagyon nagyon sok!


Az enyém is osztogatott jó tanácsokat, felvette kérés nélkül, stb, de én ezt inkább pozitívumként éltem meg, őszintén szólva nincs rossz emlékem arról a másfél hétről, amíg itt volt. Mi kifejezetten mondtuk neki, hogy nyugodtan maradjon még pár napot, ha gondolja, de az volt a válasza, hogy "nem, nem, nem akar ránk telepedni, szerinte mostmár boldogulunk ketten a babával". Bármikor jöhet bármelyik nagyszülő akár több napra is. Sajnálom, hogy neked ilyen beteg anyósod van, remélem a te anyukáddal legalább kellemesen fog telni az együtt töltött idő!

2015. febr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 A kérdező kommentje:
53 éves anyós,eddig azt hittem minden oké nála agyilag,de ezek után... Egy életre elegem lett belőle
2015. febr. 6. 17:55
 54/64 anonim ***** válasza:
94%
Ezek után úgy köszöntem volna el tőle, hogy akkor majd a baba szalagavatóján találkozunk. :D
2015. febr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
92%
Ezek után azt hiszem inkább örülök h nekem anyós nem segít:) Én első hét után kidobtam volna.
2015. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
61%
Én a férjed helyében lesz arnám, hogy az anyám. Hazaérve tuti lőnék neki egy fülest, utána cuccával együtt bevágnám a kocsiba, azt haza hajítanám. Meg mondanám neki, hogy még egy ilyen, és berakom egy otthonba.
2015. febr. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
85%

Figyelj! Soha tóbbet ne legyél kettesben anyóssal! Csak a férjed társaságában! Nálatok ne lakjon, csak látogassátok egymást!

A mama agyával komoly bajok vannak. Ha minden igaz, amit leírtál, akkor veszélyes az öreglány!

Beszélgess el a férjeddel, mert az , hogy idáig jutottatok, az az ő hibája! Legyen tökös, és kezelje az anyja bolondériáját.

2015. febr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 acelsziv ***** válasza:
87%
elég durva a muter. Innentől jobb lenne ha a látogatásait a "reggel jövök este már megyek" rendszerbe szorítanátok. Vagy vegyen ő k szobát valahol, ha már ő is ilyen nagyvonalú anyukád pénzével. Nem tudom, milyen messze lakik de nem biztos hogy pár hónapos babával be kellene vállalnotok egy hosszú utat hozzá húsvétkor.
2015. febr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
85%
Én még azt várom, hogy a drága mama vonatra pattan és újra megjelenik. Az azért már elég durva lenne.
2015. febr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon örülök, hogy végül minden jól alakult! :)

Sok boldogságot és - most már - nyugalmat kívánok a további babázáshoz! :)

2015. febr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!