Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Rettenetesen idegesít anyósom!...

Rettenetesen idegesít anyósom! Mit csináljak vele, hiába küldtem el nem megy el?

Figyelt kérdés

3 hete szültem. Első baba. Anyós úgy volt hogy egy hétig marad itt,segíteni és unokázni.

Meg volt előre beszélve h mikor jön és meddig marad!

Ehhez képest már alighogy kijöttünk a kórházból már itt toporgott az ajtóban. A babát állandóan ki kapná a kezemből,h mert ő jobban tudja h miért sír. Esküszöm ha tudna szoptatni még azt is megtenné helyettem.

Vasárnap jönne az én anyukám is unokázni(még nem is látta ő a babát) és segiteni.De anyós nem akar elmenni,még maradna egy hetet. Itt van már lassan egy hónapja! MOndtam neki,h az én anyám is jönne fel,kell a hely. Erre flegmán mondja h hát vegyen ki szobát vhol arra a hétre az anyám és majd átjön pár órára.

Mondtam neki h nem ez volt megbeszélve,így is már több ideig van itt mint ami meg lett beszélve.

A férjem is mondta neki h mennie kéne holnap legkésöbb,mert vasárnap már az én anyám. De semmi reakció. Még csak pakolni se pakol össze. Olyanokat mond a férjemnek h az anyós akkor jó ha porhanyós,meg hasonlok. Meg h majd az én anyám biztos beleszól mindenbe,nem lesz ez jó nekünk.


Már ott tartok h én megyek el az alig egy hónapos gyerekemmel!


Az elöbb összevesztem vele,és mondtam neki h azonnal álljon neki pakolni,mert már elegem van belőle. Erre közölte h nekem szülés utáni depresszióm van,be kell feküdnöm a kórházba. Majd beszél a fiával munka után h vigyenek be,ő meg marad és neveli a gyereket.


2015. febr. 6. 14:25
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
0%
30-as vagyok. 29-est akartam írni.
2015. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
12%
Nekem 15 hónapos a kis unokám, a menyem és a fiam nagyon örültek neki, hogy egy hétvége erejéig vigyáztam a kicsire. Így el tudtak menni egy romantikus kiruccanásra.
2015. febr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
96%
De itt nem egy hétvégéről van szó, hanem hogy egy hónapja nem hajlandó elmenni onnan, az pedig igenis zavaró lehet, ellentétben a hétvégi segítséggel, ami jól jön általában.
2015. febr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
99%

Kit érdekel?? Ha valaki nem tud különbséget tenni egy rátelepedés, zaklatás és egy 2 napos felügyelet mellett az húzzon innen.

Olyan értetlen némelyik ember, komolyan rohamot kapok az ilyenektől.....

Ide járnak az anyósok lepontoznak mindenkit, nem értik miről van szó.... Komolyan ha én ilyen leszek, inkább főbe lövöm magam!

Kérdező, szólj ha van valami.

2015. febr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
96%
Ja és jelentettem, remélem törlik a hülyeségeidet mamika!!! Szegény kérdező még tápszert írasson fel, hogy a nagyika tudja etetni az unokáját.
2015. febr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
96%

30: akkor szerinted normális dolog odatelepedni valakihez akarata ellenére? Itt nem volt szó arról, hogy nem unokázhat, oda is engedték egy hétre, és meg volt beszélve, hogy aztán a másik mama jön. Csakhogy ő nem megy el, erőszakos, kisajátítja az unokát, a másik mamát lekoptatná, hogy minek az oda. A kisbaba anyukáját azzal fenyegeti, hogy ráhívja a mentőt, hogy kárt akar tenni a gyerekben, ami egyértelműen hazugság. Tényleg normális viselkedésnek tartod ezt?


Mondom ezt úgy, hogy szintén pici babám van, az én anyósom bármikor, akár minden nap jöhet, ha akar, az anyám szintén, senki nem akarja kirakni őket, mindkettőjüket szívesen látom. Értem, hogy szeretik az unokájukat, fontos nekik, eszembe se jutott, hogy ne engedjem oda őket, a tanácsaikat is megfogadom, sőt, ki is szoktam kérni a véleményüket.

DE! Engem egyikük se fenyeget azzal, hogy bevitet a pszichiátriára, mondván, kárt akarok tenni a gyerekemben, és majd ő fogja nevelni, és mindkettő érti, hogy mi szűk értelemben véve külön család vagyunk, saját élettel, saját otthonnal, amit tiszteletben kell tartani. Nem tűnik fel, hogy a kérdezőnél korántsem egy normális nagymamáról van szó, aki egészséges mértékben unokázna?

2015. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
3%
36: De azt nem lehet tudni, hogy esetleg a nagymama nem alaptalanul mondja a dolgokat. Ki tudja, hogy a kérdező mennyit írt le.
2015. febr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
92%

17:04-es,te nem a mamika vagy véletlenül?

Nehogymár az anyós odaköltözzön,mert "ő jobban tudja mi kell a kicsinek".Az anyja is tudja nagyon jól,bele fog tanulni.Undorító az ilyen viselkedés,amikor az ember nem képes észrevenni magát,hogy rohadtul idegesítő.

2015. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
96%
Rakjátok ki. Abba se egyezzetek bele, hogy "majd holnap reggel elmegy", mert nem fog. Utazzon azonnal. Ha nem akar éjjel utazni, akkor vegyen ki ő szobát.
2015. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
93%
Férjed hazaért már?
2015. febr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!