Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Rettenetesen idegesít anyósom!...

Rettenetesen idegesít anyósom! Mit csináljak vele, hiába küldtem el nem megy el?

Figyelt kérdés

3 hete szültem. Első baba. Anyós úgy volt hogy egy hétig marad itt,segíteni és unokázni.

Meg volt előre beszélve h mikor jön és meddig marad!

Ehhez képest már alighogy kijöttünk a kórházból már itt toporgott az ajtóban. A babát állandóan ki kapná a kezemből,h mert ő jobban tudja h miért sír. Esküszöm ha tudna szoptatni még azt is megtenné helyettem.

Vasárnap jönne az én anyukám is unokázni(még nem is látta ő a babát) és segiteni.De anyós nem akar elmenni,még maradna egy hetet. Itt van már lassan egy hónapja! MOndtam neki,h az én anyám is jönne fel,kell a hely. Erre flegmán mondja h hát vegyen ki szobát vhol arra a hétre az anyám és majd átjön pár órára.

Mondtam neki h nem ez volt megbeszélve,így is már több ideig van itt mint ami meg lett beszélve.

A férjem is mondta neki h mennie kéne holnap legkésöbb,mert vasárnap már az én anyám. De semmi reakció. Még csak pakolni se pakol össze. Olyanokat mond a férjemnek h az anyós akkor jó ha porhanyós,meg hasonlok. Meg h majd az én anyám biztos beleszól mindenbe,nem lesz ez jó nekünk.


Már ott tartok h én megyek el az alig egy hónapos gyerekemmel!


Az elöbb összevesztem vele,és mondtam neki h azonnal álljon neki pakolni,mert már elegem van belőle. Erre közölte h nekem szülés utáni depresszióm van,be kell feküdnöm a kórházba. Majd beszél a fiával munka után h vigyenek be,ő meg marad és neveli a gyereket.


2015. febr. 6. 14:25
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
3%
Azt javaslom, hogy menjél el orvoshoz, és beszéld meg vele a problémádat, vagy a védőnővel azért van és az orvos majd tápszert is ír fel.
2015. febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 A kérdező kommentje:

Nem kamuzok. Álmomban nem gondoltam volna h iy kifordul magából anyós ha már megszültem. Mig terhes voltam nem jött hozzánk egyszer sem,nem tudtam h majd ő ide csak ugy beköltözik. Akkor mi mentünk hozzá,és elég normélisan fogadta h mikor jöjjön és meddig.

Most meg képes lenne kisajátítani a gyerekem.

nem kell tápszert iratni,mert nincs rá szüksége,van tejem! Csak az b.assza anyós csörét h olyankor nálam van a pici,mivel ő nem tudja etetni.

2015. febr. 6. 15:53
 23/64 anonim ***** válasza:
97%
Hány évesek vagytok a pároddal?
2015. febr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
93%

a 11-es és a 21es is egy idióta!


kérdező,kitartást,remélhetőleg a férjed megoldja ezt a helyzetet!

2015. febr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 A kérdező kommentje:
Én 26,férjem 29
2015. febr. 6. 16:08
 26/64 anonim ***** válasza:
95%

Úristen, csak meresztgetem a szemem, hogy milyen emberek vannak... szerintem anyósodnak durva mentális gondjai vannak. Mi az, hogy anyád vegyen ki szobát? Meg mi az, hogy ő nem megy el??? Egy ilyen porhanyós beszólásra már fennhangon mondtam volna neki, hogy na, ebben egyetértünk, az anyós tényleg akkor jó... Az én férjem tuti, hogy már az elején kivágta volna az anyját, ha nem akar magától menni, max. egyszer hagyta volna, hogy oké, még két nap. De ha mégsem, én bizony már megmondtam volna neki, hogy vagy eltakarítod anyádat, vagy összepakolom a gyereket, és én megyek, vicc nélkül. És bizony pakoltam volna, ha nem csinál semmit. De az is tuti, hogy már kib.sztam volna az öreglány cuccait egyesével az ajtón, majd mikor megy összeszedni, rázárom az ajtót belülről. Esetleg hívj rá rendőrt, hogy nem akar elmenni a lakásodból. Tudom, ez drasztikusnak tűnik, de úgy fest, más nem használ. Csak azért tápszerezd a gyerekedet, hogy ő etethesse, mikor van tejed... az eszem megáll. Az anyóst védőknek: rendben, szereti a családját, unokázni akar, persze, nincs ezzel gond, meg is volt neki engedve, hogy egy hétig éjjel-nappal ott legyen. De így nem telepszünk rá SENKIRE. Ez a nő beteg.

Kérdező, ha nem csinál a férjed semmit, és még ma se megy el, tényleg pakolj és menj. Mondd meg, hogy majd visszamentek, ha ő nincs már ott. Nehogymár az legyen, amit a kedves mama mond.

2015. febr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
97%
Ha már úgyis kinyitottad az erkélyajtót, csalogasd ki a mamát levegőzni, aztán zárd ki, míg a férjed hazaér.
2015. febr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
0%
26-os: Ez az egész nagyon gyerekes viselkedés.
2015. febr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
98%
28: és akkor mégis mit kellene csinálnia? Hagyni anyóst véglegesen odaköltözni? Mint azt a kérdező leírta, mindketten kérték többször is, hogy menjen haza, nem megy. Egyszerűen elengedi a füle mellett, mert ő akkor is marad. Ha a drasztikusabb módszer szerinted gyerekes, akkor mit kéne tenni, beletörődni, hogy hát akkor nem megy el? Igen, én tudom, hogy jobb helyeken felnőttek szépen megbeszélik ezt értelmesen, de mint látod, ez itt nem használ, megpróbálták, nem is egyszer. Tök egyértelmű, hogy valami nem oké a kérdező anyósánál, ez nem fog elmenni, ha 120. alkalommal is megkérik szépen. Te mégis hogy oldanád meg, ha semmilyen észérvre, normális beszédre nem hallgat a kedves mama?
2015. febr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
0%
28: A mai fiatalok már csak ilyenek. Durvák és agresszívek. Nem tudják milyen érzés nagymamának lenni. Engem is a nagyszüleim neveltek fel, mert az anyám nagyon felelőtlen volt. És a nagymamán sokkal jobban tudta hogy mire van szüksége egy gyereknek, főleg nekem.
2015. febr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!