Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Rettenetesen idegesít anyósom!...

Rettenetesen idegesít anyósom! Mit csináljak vele, hiába küldtem el nem megy el?

Figyelt kérdés

3 hete szültem. Első baba. Anyós úgy volt hogy egy hétig marad itt,segíteni és unokázni.

Meg volt előre beszélve h mikor jön és meddig marad!

Ehhez képest már alighogy kijöttünk a kórházból már itt toporgott az ajtóban. A babát állandóan ki kapná a kezemből,h mert ő jobban tudja h miért sír. Esküszöm ha tudna szoptatni még azt is megtenné helyettem.

Vasárnap jönne az én anyukám is unokázni(még nem is látta ő a babát) és segiteni.De anyós nem akar elmenni,még maradna egy hetet. Itt van már lassan egy hónapja! MOndtam neki,h az én anyám is jönne fel,kell a hely. Erre flegmán mondja h hát vegyen ki szobát vhol arra a hétre az anyám és majd átjön pár órára.

Mondtam neki h nem ez volt megbeszélve,így is már több ideig van itt mint ami meg lett beszélve.

A férjem is mondta neki h mennie kéne holnap legkésöbb,mert vasárnap már az én anyám. De semmi reakció. Még csak pakolni se pakol össze. Olyanokat mond a férjemnek h az anyós akkor jó ha porhanyós,meg hasonlok. Meg h majd az én anyám biztos beleszól mindenbe,nem lesz ez jó nekünk.


Már ott tartok h én megyek el az alig egy hónapos gyerekemmel!


Az elöbb összevesztem vele,és mondtam neki h azonnal álljon neki pakolni,mert már elegem van belőle. Erre közölte h nekem szülés utáni depresszióm van,be kell feküdnöm a kórházba. Majd beszél a fiával munka után h vigyenek be,ő meg marad és neveli a gyereket.


2015. febr. 6. 14:25
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
82%

Na örülök, hogy jó vége lett. Én biztos, hogy rendőrt hívtam volna már akkor, amikor ő a mentőhívással kezd fenyegetőzni... Vagy legalábbis elmentem volna egyet sétálni a gyerekkel, bekéredzkedtem volna egy barátnőmhöz pár órára. Meg is értem, hogy többet nem akarod vendégül látni. Hihetetlen, hogy mik vannak!

Azért mostantól majd figyelj, mert lehet, hogy minden alkalmat ki fog használni, hogy megszerezze tőled a gyereket. Én a helyedben jó kapcsolatot alakítanék ki a védőnővel, nehogy aztán tényleg elhiggyék, ha az anyós kitalál valamit.

2015. febr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
87%
Ha minden úgy igaz, ahogy leírtad, akkor tényleg soha többé ne maradj anyósoddal kettesben. Továbbá itt a férjed anyjáról van szó. Férjed helyében komolyan aggódnék, hogy az anyám meghibbant, és rábeszélném minimum egy pszichológussal való konzultációra. Vedd komolyan ezt a dolgot, mert egyszer még a gyerekednek fog ártani. Ez, amit leírtál, ez hátborzongató.
2015. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
Az elmúlt években hogyan alakultak a dolgok az anyósoddal?
2020. szept. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
Szia, hogy alakultak azota a dolgok?
2021. okt. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!