Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Rettenetesen idegesít anyósom!...

Rettenetesen idegesít anyósom! Mit csináljak vele, hiába küldtem el nem megy el?

Figyelt kérdés

3 hete szültem. Első baba. Anyós úgy volt hogy egy hétig marad itt,segíteni és unokázni.

Meg volt előre beszélve h mikor jön és meddig marad!

Ehhez képest már alighogy kijöttünk a kórházból már itt toporgott az ajtóban. A babát állandóan ki kapná a kezemből,h mert ő jobban tudja h miért sír. Esküszöm ha tudna szoptatni még azt is megtenné helyettem.

Vasárnap jönne az én anyukám is unokázni(még nem is látta ő a babát) és segiteni.De anyós nem akar elmenni,még maradna egy hetet. Itt van már lassan egy hónapja! MOndtam neki,h az én anyám is jönne fel,kell a hely. Erre flegmán mondja h hát vegyen ki szobát vhol arra a hétre az anyám és majd átjön pár órára.

Mondtam neki h nem ez volt megbeszélve,így is már több ideig van itt mint ami meg lett beszélve.

A férjem is mondta neki h mennie kéne holnap legkésöbb,mert vasárnap már az én anyám. De semmi reakció. Még csak pakolni se pakol össze. Olyanokat mond a férjemnek h az anyós akkor jó ha porhanyós,meg hasonlok. Meg h majd az én anyám biztos beleszól mindenbe,nem lesz ez jó nekünk.


Már ott tartok h én megyek el az alig egy hónapos gyerekemmel!


Az elöbb összevesztem vele,és mondtam neki h azonnal álljon neki pakolni,mert már elegem van belőle. Erre közölte h nekem szülés utáni depresszióm van,be kell feküdnöm a kórházba. Majd beszél a fiával munka után h vigyenek be,ő meg marad és neveli a gyereket.


2015. febr. 6. 14:25
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
89%
Remélem férjed kirakja a házból, mint a macskát ....ni!
2015. febr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 A kérdező kommentje:

Az én anyám is családtag,és miatta nem tudott jönni a héten,mert nem ment el. Ezért kellett neki visszamondani a szabiját,h majd a következő héten jön. De anyósnak hiába mondtam én is,meg férjem is a válasz az h hát vegyen ki szobát és majd átjöhet pár órára. Meg ez a szveg,h nem lesz jó ha jön az anyám,mert majd mindenbe beleszól,ilyenek ezek az anyósok igaz kisfiam,akkor jó ha porhanyós,meg hasonló szöveg. Be tudnék huzni neki egyet.


Türelmes voltam vele az elején,meg hallgattam mit mond,de mikor tudom h a gyerek azért sir mert éhes,és kikapja a kezemből h biztos csak kaki/pisi van,vagy mert álmos,hát fel tudnék robbanni. Számon kér h miért nincs itthon tápszer,mert akkor ő is etethetné.

2015. febr. 6. 14:47
 13/64 anonim ***** válasza:
97%
Jézusom, ez a nő brutális! :o Még képes, és tényleg rád hívja a mentőket.
2015. febr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 A kérdező kommentje:

Azért se akarok már inkább kimenni se a szobából,mert mikor le üvöltöttem a fejét h menjen már haza,pakoljon. Akkor is csak mondta h depresszióm van,hivja a mentőt,mert kárt teszek a gyerekben,meg magamban is.


Férjemnek már telefonált h mentőt kell hozzám hivni azonnal,mert öngyilkos akarok lenni a babával együtt. Halotta h kinyitottam az erkély ajtót...

Férjem hivott,mondtam neki h mi van,meg amit irtam is. Ha még ma is marad az anyja őt vágom ki az erkélyen! Vagy mi megyünk a picivel el innen. Próbált nyugtatni és ha haza jön mindent megold.

2015. febr. 6. 14:56
 15/64 anonim ***** válasza:
95%

Jöjjön csak anyukád, és hárman túlerőben szépen az ajtó felé terelgetve kitessékelitek a lakásból a cuccaival együtt, és közben szépen mondjátok neki, hogy lejárt az ideje, vegyen ki ő szobát. Aztán ha kinn van, többet be nem engedni. Biztos, hogy anyósodnak valami mentális baja van, mert nem normális, hogy az anyukádról, azaz a fia "anyós"-áról így beszél, mert ugye ezek szerint nem esik le neki, hogy ő is "csak" egy anyós.


Amúgy meg elég legyen a kérlelésből, itt az ideje felvilágosítani, hogy szó sincs szülés utáni depresszióból, hanem belőle, mint anyósból van elegetek. Három hete szültél, mindenre szükséged van most, csak nem egy ilyen elmebeteg segítségre.

2015. febr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
97%
A 14-es kommentedre válaszul: nem, ne várjátok meg anyukádat, azonnal rakjátok ki, mihelyt a férjed hazajön!
2015. febr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
98%
A férjed helyében sürgős családi okkal hazajönnék. Ugye nem hitte el az idióta anyjának ezt, amit mondott?
2015. febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 A kérdező kommentje:

Nem szerencsére nem hitte el,hivott engem h mi ez az egész.

Ki vagyok már akadva,próbált nyugtatni h hazajön és meg oldja. De ha nem csinál semmit,akkor tényleg elmegyek

2015. febr. 6. 15:11
 19/64 anonim ***** válasza:
98%
az egesz olyan mint egy esti c kategorias thriller, ahol a pszihopata anyos problja megszerezni a babat es az anyukat beallitani bolondnak...erre bezzeg van esze, hogy teged piszkaljon a friss kismamat. Ugy rugjatok ki h a laba ne erje afoldet es tobbet be se engednem... irj majd mi volt!!!!!Kitartas, kepzeletbeli olelest kuldok!!!
2015. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
16%
Ez az egész egy nagy kamú,hogy hergeld az anyós imádokat,ki tud jobbat írni vágd ki stb stb.Vagy anyós pszichopata de a család sosem vette észre.Mert ugy cirka nem 1-2óra alatt alakul ki ez a folyamat.Hajlok arra kamu vagy nem is kicsit.
2015. febr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!