Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ferjem naponta hivogatja az...

Ferjem naponta hivogatja az anyjat aki itt lakik 5 percre tolunk. Fel orakat dumalnak. Szerintetek normalis ez?

Figyelt kérdés
Mindent elmesel neki az adott naprol. 30 evesek elmultunk nem dedo ez? Nagyon zavar. Babat varok ez mar a finisch 8. honap. Bizonyara erzekenyebb vagyok. Szegeny anyu ugy orul ha tud rolunk dolgokat... hat koszi. Par hete kezdte a telefonalgatast.lassan nincs mas temank mint hogy szegeny anyu most eppen milyen betegseget fedezett fel magan a net segitsegevel stb. Egyebkent szerencsere nem beteg. Banto valaszok kimeljenek lszi. Koszi :-)

2015. febr. 24. 22:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
79%
Jól lehurrogtátok a kérdezőt...de azért álljon már meg a menet! Szerintem kiforgattátok a szavait. Nem arról van szó, hogy ne tartsa az anyjával a kapcsolatot, ne szeresse, ne törődjön vele, ne beszélgessen vele, meg hogy felejtse el, hogy honna jött. Jesszusom. De az igenis sok, hogy MINDENT elmesél neki az adott napról. Őszintén szólva én el nem bírom képzelni, hogy mi történhet minden nap a kérdező férjével, amiket fél óráig tart elmesélni. Ez nonszensz.
2015. febr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
64%

Hasonló a helyzet, nálunk a baba születése előtt párom minden hétköznap hazament az anyjához, hogy anyuci nyugodt legyen, ill. este amikor hazaért a munkából még hazatelefonált a szüleinek, hogy sikeresen hazaért. Amikor elfelejtette, akkor másnap jött a lecseszés, hogy az anyja nem aludt éjjel úgy aggódott, és hajnal 2-kor át kellett jönniük hozzánk, hogy ott parkol-e a kocsi a háznál, csak akkor nyugodott meg. (szomszéd kerületben laknak)

Mikor megszületett a babánk, pár hónapig anyósom olyan műsorokat előadott, hogy majdnem ráment a kapcsolatunk: néhány naponta rosszul lett, és csak a fia volt jó neki, hogy mellette üljön, após nem. A háziorvosukhoz is párommal vitette magát, mert egyedül nem tudott elmenni. Vagy mikor párom jött haza munkából, itt várták a ház előtt, hogy beszélgessen egy órácskát az anyjával, mert olyan gyenge és szédül...

Én meg itt ültem egy hasfájós, non-stop üvöltő kisbabával tökegyedül. Aztán egyszer közöltem a párommal, hogy én akár egyedül is felnevelem a gyereket ha neki az anyja a fontosabb, de ezt nem viselem el tovább, azóta javult sokat a helyzet.

Most naponta megy be anyós meg após páromhoz a melóhelyére (vállalkozó, övé a hely), de legalább munkaidőben, nem utána, így engem a legkevésbé se érdekel. Itthonról nem telefonál velük, csak esténként ír egy sms-t.

Úgyhogy készülj, hogy a baba születése után csak még rosszabb lesz a helyzet :( de állj a sarkadra, ne hagyd, hogy teljesen a fejetekre nőjön az anyós!

ja, én 31, párom 38...

2015. febr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
9%
11, kérdező: de két ember párbeszédébe beleugatni, szabályozni? van értelme? emberi? Nem. naugye.
2015. febr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
39%

Jobban örülnél, ha mindennap átmenne az anyós és ott mondaná a halandzsáit?

Ha 5 percre lakik, és ennyire zavaró lény, akkor át is mehetne és több lenne a fél órából.

Egyébként én sem örülnék. Ez már túlságosan beleavatkozó az életünkben.

Kell egy határ és egy magánszféra.

2015. febr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
74%

13-asnak:


Hát szerintem meg akkor is beteges, ha egy felnőtt ember napi fél órában meséli el azt az anyjának, hogy milyen volt a napja. Ez nagyon részletes. Kb. azt is elmondhatja, hogy mikor ment WC-re. Nyugodtan hívja fel az anyját minden nap a férj, ezzel semmi gond nincs. Azzal van a baj, hogy MINDENT megoszt az anyjával szerintem.

2015. febr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
68%
A 14-es meg önmagának mondott ellent a válaszában...
2015. febr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
13%

"Azzal van a baj, hogy MINDENT megoszt az anyjával szerintem."

Az pedig a nagyobb gond, hogy 2 ember beszélgetését füleli, figyeli, kontrollálja, beleugatva valaki. Ha lemarad egy percről, akkor mint egy ávós vallatóra fogja, mit csináltál? azt a félórát a 24 órás napból miért merted saját kedved szerint felhasználni? ? ? Hogy merészelted?

2015. febr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
74%

Te kevered a szezont a fazonnal. Egy szóval sem mondta a kérdező, hogy ávós módjára elszámoltatná a férjét. A férj beszél arról állandóan a kérdezőnek, hogy anyu így, anyu úgy.

Továbbra sem bírom felfogni, hogy miről lehet minden áldott nap beszélni fél órát ugyanazzal a személlyel. Egyszerűen nem történik ennyi minden egy emberrel.

2015. febr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"férj beszél arról állandóan a kérdezőnek" -ha a kérdező nem zsigeri gyűlölettel venné anyósát, nem lenne ez probléma, másfelől meg talán azért nem "állandóan"


Mit beszél? ez lenne a legfontosabb: két ember beszélgetését egy külsőnek nem kell megérteni, felfogni. Mer az ő dolguk.

2015. febr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
36%
Feleségem ugyan ilyen,ő is naponta többször hívja az anyukáját.Pedig ők is 4-5 percre laknak tőlünk.Nem tudsz mit tenni,én is már mondtam neki.De beletőrődtem,ha nekik így jó,akkor el kell fogadnom,hiszen szeretem őt.Már megszoktam.
2015. febr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!