Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek mennyire normális,...

Szerintetek mennyire normális, ha a 35 éves felnőtt fiához bemászkál az anya a fürdőbe és fordítva?

Figyelt kérdés

2015. márc. 27. 18:28
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
66%

Vannak ilyen családok, engem a hideg lel tőle.

Elhiszem, hogy szerintük lazaság, szerintem tapintatlanság, nem érzékeli, hogy a gyereke nem gyerek.

És persze az én exem se érzékelte, hogy lényegében minden másban is gyerekként kezelik...


Amúgy ilyen családi xxx filmekben meg jó kezdés lehet :D

2015. márc. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
0%
Megneznem, hogy vilagit a negro a szadban ,utolso...
2015. márc. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
63%
Nem érzem prűdnek magam, mert aszerint döntöm el, hogy mi az amit kimondhatok, amit a társaságom illemszabályai megengednek. Ennek ellenére én ezt a viselkedést maximálisan abberáltságnak tartom. 60 éves apa vagyok. Van egy fiam és egy lányom is, mindketten nagykorúak. Soha, de soha nem voltam kíváncsi a gyermekeim nemi szerveinek látványára, mégis mindig tudatában voltam annak a ténynek, hogy az egyik nőnemű, a másik pedig hímnemű. A naturizmus pedig azért nem tudott soha nálam tért hódítani, mert engem a női test látványa mind a mai napig felizgat. Éppen ezért soha nem is voltam kíváncsi a legközelebbi rokonságom nemi identitására. Ezért nem is tudom megérteni: ha kicsi a boyler és kevés a fürdővíz, miért nem lehet a 80 literest egy 150- esre kicserélni???......vagy valaki másra gondol???....
2015. márc. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
63%
Elég érdekes!! Kb valami pedofil hajlama lehet!
2015. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

A kérdés nem írja a hogyant.Mi az,hogy bemászkál,és miért?

Lehet,hogy egy fürdő van,vagy beszélgetnek,sok minden lehet,minden mellékgondolat nélkül.Lehetnek nudisták is,akik otthon pucéran járnak.

Különben is,mi a normális?

Az emberi test és a tisztálkodás látványa normális,ha erről van szó.

2015. márc. 31. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
57%
Családja válogatja... Minden esetre, ha zavar, zárd magadra az ajtót, és kész. Vagy közöld vele, hogy bocsi, de olyankor mászkáljon, amikor te nem vagy bent.
2015. márc. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
18%
Mit csinál a 35 éves fiú a fürdőben? A vízcsapot javítja, vagy borotválkozik? Mert ilyen esetekben semmi kivetnivalót nem találok a dologban.
2015. márc. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 Celtix válasza:
0%

Anyam _neha_ bejott, mert ott volt dolga. Pl. a mosogeppel. De akkor is, ha valamit mondani akart, amit surgosnek itelt.


Mondjuk 10 alkalombol egyszer. Nem zavart kulonosebben.


(De anyamnak volt az a huzasa is, hogy "Atiiii! Mi ez a zold?" "milyen zold?" "hat itt a hutoben?" "De milyen zold????" , najo, kimegyek, megnezem, hat egy zold fedelu muanyag dobozrol erdeklodott....Szoval neha mas szemmel nezte a vilagot, mint en :)

2015. ápr. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 snapsz94 válasza:
Ha valaki 35 évesen még az anyjáéknál lakik,az vagy homo, vagy nem fix.
2015. ápr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 Celtix válasza:

Vagy utal hajlektalan lenni. Ha 35 evesen elvalsz, ritkan talalsz hirtelen egy uj, megfizetheto aru lakast.


De nagyon sok mas oka is lehet, pl. egy kisvarosban, ahol nem termelsz novenyt, nem tartasz allatot, hogy a kajad fedezd, viszont a fizetesed es a parod fizetese eppen eleri a minimalbert. Magyarorszag 80%-a meg mindig videk....


Nem mindig azert el 35 evesen az ember a szuleivel, mert az olyan mocskosul jo, hanem mert keptelen kiszabadulni.

2015. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!