Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek mennyire normális,...

Szerintetek mennyire normális, ha a 35 éves felnőtt fiához bemászkál az anya a fürdőbe és fordítva?

Figyelt kérdés

2015. márc. 27. 18:28
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:

Hozzám már 10-11 évesen sem mászkáltak be.Egy fürdönk volt és a wc is bent volt.Ha valamiért mégis be kellett volna futni akkor minimum kopogtak előtte nem törték rám az ajtót.


Nekem nem jön be ha csak úgy bemászkáltak volna tiniként sem hozzám.Nekem a fürdés egy intim,magán jellegű dolog.

De család válogatja.


Az viszont bun kóság amikor tudják hogy zavarja már a gyereket,vagy bárkit és csak úgy rányitnak,semmibe veszik ezt!!!

De fura hogy 35 éves férfihez bemászkáljanak.Bár a teljes szitut tudni kellene!


Magyarországon szegények az emberek,nagyon sok 35 éves él mêg otthon,és egyre többször van hogy 2 generáció kénytelen együtt élni.Környezetembe sok 30-as él a párjával,gyerekeikkel a szüleiknêl,mert esélyjük sincs külôn költözni!

Sokak csak úgy tudnak megêlni,számlákat kifizetni,hogy dolgoznak a szülők,gyerekek és 4 keresett jön be.


Nem minden fiatal szorta el a pénzét,sokak kénytelenek voltak szinte anteljes fizujukat a családi kadzába adni 20-22 évesen is már mert csak így tudtak megélni!!!!!

2015. ápr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:

Ha meg a fürdőbe bemászkálas,másra rányitás témakört feszegetjük akkor a nők sokall tapintatlanabbak!!!

Most meg lehet sértődni.


De gyerekek esetêben sok ilyet hallani,sokan panaszkodtak,de képesek más gyerekekre is rányitni,ha ott alszanak,vagy nyaralnak,vagy a férjênek előző kapcsolatából hétvégére jön a gyerek,gyerekek hozzájuk(utóbbit sokan írták)azzal a szöveggel igazolva magukat ugyan már még gyerek,meg hàt neki is van gyereke.


Na de ha a gyerek csinálnál ugyanezt velük, arra hivatkozva hogy ő meg látta a szülőjét,vagy más felnőtett és rányitna a mostohára,vagy akinêl éppen ott van az már nem tetszene nekik.


Ha nem sürgös a dolog amikor éppen fürdik valaki és még tudják is hogy őt zavarja akkor illetlenség,tapintatlanság bemenni!


Minden a helyzettől,kapcsoltatuktól függ.

2015. ápr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

A kérdésben semmi nincs arról,hogy zavarná a fiút.

Másrészt engem -bár nem vagyok férfi- egyáltalán nem zavar,ha valaki mellettem van,amíg fürdöm.Igaz,az hosszú idő;amíg a víz kihűl.Sőt,szívesen beszélgetek is közben,ha van kivel és van miről.Ez egy luxus,finom illatos vízben ázni és beszélgetni.Ha más nincs,kutyussal-cicussal.

Az ajtókat magunkra zárni -nem csak becsukni- ellenségesnek érezném.Akármilyen ajtót,nem csak fürdőét.Inkább a mások kizárása az,nem a magunk bezárása.Kopogni sem kopognék csukott ajtón,inkább várnék,amíg nyitva lesz az ajtó.

A kérdésben arról sincs szó,hogy csukott ajtón menne be az anya;a bemászkálás inkább nyitott ajtót jelenthet.

Vagy fordítva,ahogy írja.

Az meg egy külön téma,hogy mi a fenének kéne minden felnőtt embernek külön-külön egyedül lakni?Nem egészséges dolog egyedül lakni,társ(aság) nélkül.

Persze ,profit szempontjából van akiknek előnyös,sokaknak,mert az egyedül lakó ember sokat pocsékol is,de legfőképpen a saját energiáját hogy ne legyen magányos.De nem ez volt a kérdés.

2015. ápr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
Ha ez az anyós-após kategóriában lett föltéve,akkor a kérdező megint egy irigy meny lenne?
2015. ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 omba ***** válasza:
24-es, elég gáz az, ha olyan van közted meg a fiad között, amire a menyed irigy lehet!!!!! :D
2015. ápr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
25-ös;a mennyel kapcsolatban csak az itt feltett kérdésekre gondoltam,nem másra.
2015. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
100%

Nekem az elêg beteg dolog ha gyakorlatilag bárki bemászkálhat hozzád amíg fürdesz 46%.

Az megint más hogy a párod bemegy és beszélgettek,de higy bárki.


Nekem a fürdéshez az intim részek mosássa,szőrzet kordában tartása is hozzátartozik,így nem tudom elképzelni hogy mosom a nemiszervem vagy ... és ott mászkàljon bárki is.

2015. ápr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%

Hát akkor,27-es,lehet,hogy tisztázni kéne a mászkálás és a bárki fogalmát.

Az persze hogy minden fürdőzőt zavarhat,ha ide-oda,ki-be,össze-vissza járnak,mint egy átjáróházban.Akkor rosszkor kezdett fürdeni az ember.

Bárki sem lehet a szomszéd,vagy barát csak a háztartásban mindennaposan ottélő családtag.Házastárs,szülő,gyerek,felnőtt gyerek házastársa,unoka,testvér.

Talán a fürdés fogalma sem ugyanaz mindenkinek.Habfürdőben ázni az nem ugyanaz,mint intim részeket mosni,vagy szőrt igazítani.

Ha elég nagy a kád,még együtt is lehet fürödni,beszélgetni,zenét hallgatni,iszogatni,ami jólesik közösen.Külön kulturája is van ennek.

Van,ahol külön a közös szoba közepére teszik direkt a kádat.

Ha valaki nem próbálta,nem is tudja,milyen felüdítő így fürdeni.

Szóval,ha a felnőtt fiú fürdik,és nem az intim részeivel foglalkozik,szőrösen vagy nem;akkor mi probléma lenne azzal,ha az anyja a közelben van,akár a fürdőben,miközben csinál valamit,vagy beszélgetnek?

Mondjuk a nudizmus csak lakáson kívül gyakorolható;ha már itt tartunk?

2015. ápr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:

Közös fürdözés pároddal oké,még pici óvis gyerekeddel is.


De azért felnőtt nőnêl 9-10 éves fiával már nem.

Vagy apa iskolás korú lányával 9-10 éves.(nem 6-7)



A fürdözés az a szappanozással,a tisztálkokással is együtt jár,ha meg koppogás nêlkül akár fiúra,akár lányrabrányitnak nem lehetbtudni hogy éppen mit is csinál,habok közt ázik,vagy mosakodik.


De az nem normális ha unokatesóval fürdik együtt egy kádban egy felnőtt ember,vagy kisgyereknek nem mondható.


Tehát mit jelent a közôs fürdés?

Nem mindegy.


Azért durva lett volna ha 10 évesen fürdök és rámtörik az ajtót és a kádamba akart volna nagybátyám,vagy nénêm,vagy szüleim ülni,vagy egyêb rokonom.

2015. ápr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:

Felnőtt fiúál,lánynál még ha fiatal is,vagy kis\nagy kamasznál ha az fürdik és nem a meztelenséget imádja,nem híve neki, nem illik kopogás nélkül rányitni,főleg ha zavarja is.Rányitogatni nem szabad ha zavarja,van akire rányithatsz,mert nem szêgyenlős,de van akire nem.



Csak azért mert gyerek meg senkinek nem szabad tapintatlannak lenni.Aki éppen fürdik azt kell figyelembe venni,milyen típus,szemêlyiség stb.


De 46-os a te első ïrásodból majdnem úgy jött le hogy hozzád bárki bemászkálhat a családból,anyós,após,sógornő stb

2015. ápr. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!