Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy mondjam el a páromnak...

Hogy mondjam el a páromnak hogy nem akarom hogy az anyja bejöjjön a kórházba amikor szülök?

Figyelt kérdés
A probléma ott kezdődött, hogy anyósom minden áron azt akarta, hogy vetessem el a gyereket mert "minek az nekünk" az ő fiának nem kell a gyerek (hozzateszem bejelentettuk előre hogy szeretnénk gyereket, akkor anyós örült a legjobban). Megmondtam neki hogy ezt felejtse is el, erre elkezdte hivogatni a szüleimet hogy beszéljenek rá az abortuszra. Azóta nem keresem nem szólok hozzá stb... Húsvétkor tiszteletből elmentem hozzájuk a párommal persze meg se szolaltam , a történtek után nincs mondanivalóm a számára. Ez után elmentunk az én szuleimhez, majd amikor oda érték sogoromek is anyosekhoz felhivlak hogy menjünk vissza mi is. Vissza mentünk meg tíz percre és indultunk haza. Amikor sogorek hazaertek felhivtak páromat, hogy mi volt ez a feszült hangulat és miért sírt az anyjuk amikor ők odaertek? Még van pofája az áldozatot játszani? Mit csináljak vele? Azt semmi fele keppen nem szeretném hogy amikor kórházba leszünk odajojjon jopofizni mintha mi sem történt volna, mert biztos hogy azt csinalna... Csak felidegesitene újra. Szóval hogy közöljem a párommal mert ő meg imádja az anyját..

2015. ápr. 17. 14:14
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
43%
Akkor itt a paroddal van a gond.
2015. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem igazad van. Felnőtt emberek vagytok, semmi joga nem volt ezzel győzködnie.

Nekem is rosszul esne. De nem tehetsz mit, amíg a pároddal vagy, addig az anyósod is el kell viselned.

Az én párom azt mondta nekem, hogy utálni fogja a szüleim amíg él, de jó képet fog vágni hozzá.

Szerintem neked is ezt kéne tenned.

2015. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
44%

Így, ezekkel a szavakkal mondd el neki.


AZ anyját "imádja", s a gyermeke és a gyermeke anyja felé vajon milyen érzéseket táplál?

2015. ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
94%

Kb. így mond el, hogy ideírtad, indulat nélkül.

AZ a gyerek fog megszületni, akinek a létét sem akarta, mit keresne ott?

Amúgy meg mit is?

Ti vagytok egy család, a párod, a gyerek, meg te.

2015. ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
48%
ha nagyon ragaszkodsz hozzá, hogy ne menjen oda, akkor ezt így, ahogy nekünk is eltudtad mondani, hogy miért haragszol rá, a párodnak is elmondhatod. Kívülállóként könnyű megérteni, de a párod sajnos elfogultságból nehezen fogja ezt elfogadni. Egyébként egy egész életre nem tudod eltiltani az anyóstól az unokáját. Én a helyedben nem foglalkoznék vele, hogy bejön. Sokkal nagyobb megpróbáltatás lesz neki oda dugni a képét tudván, hogy mi a bűne, mint neked elviselni a jelenlétét.
2015. ápr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Ő minden lelkiismeret furdalas nélkül odajonne és jó pofizna... Szívem szerint soha nem engedném a gyerek közelébe, de tudom hogy azt nem tehetem meg. Egyébként a másik unokáját is utálja, ha ott van nála minden baja van mert szetpakolja a játékokat és felveri a port... Szégyen ez a nő
2015. ápr. 17. 14:28
 7/36 anonim ***** válasza:
89%
Megmondanám a páromnak,hogy senkit nem akarok látni a kórházban rajta kívül,anyámon-apámon kívül.Azzal indokolnám hogy nyugalomra van szükségem.
2015. ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
86%

megjöttek a pontozó anyósok XD

hogy roha...

2015. ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
76%

Tényleg szégyen egy ilyen "nő" - akárkinek az akárkije, aki egy abortuszért ilyen energiákat fektet be....

A gyereket azért emlékeztesd rá, hogy hogy is kezdődött az élete.

2015. ápr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Ja és még a történtek előtt be lett fizetve egy közös nyaralás a párom családjával amit természetesen én lemondtam de az anyósom tömi azzal a párom fejét hogy nem teheti meg velük azt hogy ő nem megy mert ők a családja és hogy akkor az én helyemre hívja el az egyik barátját mert én csak őket össze akarom veszíteni... Annyira elegem van belőle hogy azt nem lehet elmondani
2015. ápr. 17. 14:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!