Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jópofát kellett volna vágnom?...

Jópofát kellett volna vágnom? Te tudtál volna?

Figyelt kérdés

Ma van szülinapom, anyósomtól egy tubus fogkrémet kaptam. Hozzátette azt hogy "bocs de többre nem futja". Valahogy nemtudtam mosolyogni, csak egy köszönömöt nyögtem ki. Erre besértődött és elment. A férjem nem volt itthon. Egy kicsit sértő volt illetve meglepett. A fogaimmal nincs gond, tisztán vannak tartva, mielőtt még ezzel jönne valaki :D


24N


2015. ápr. 24. 16:03
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!!! :)


Hát a férjem nem lepett meg egy fogkefével :/ :) :DD

2015. ápr. 24. 19:34
 32/38 anonim ***** válasza:
17%
Boldog szülcsinapcsit ^.^
2015. ápr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Köszcsi :D
2015. ápr. 24. 21:20
 34/38 anonim ***** válasza:
60%
:DD Én röhögtem volna. A nagyszüleim is ilyenek. Mindenféle hülyeséget ajándékoznak karácsonyra, zoknit, szappant, mindent, úgyhogy számomra ez normális:D
2015. ápr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

24-es. a röhögésemmel felébresztetted a gyereket.


Kérdező: add neki a köv. ünnepre és vigyél mellé fogkefét, fogselymet, fogmosópoharat, fogorvoshoz kupont...

2015. ápr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
54%

Te majd legközelebb vegyél neki fogsor ragasztót:))))

Én biztos megtenném a helyedben:)

2015. ápr. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Ez de gáz! Ha valóban rossz az anyagi helyzete, akkor inkább ne vegyen semmit, csak mondja azt hogy Isten éltessen, aztán viszontlángos.
2015. ápr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Ezzel fejezte ki, hogy az ő értékrendjében hol állsz. A nullán. Mert elszeretted tőle a kisfiát. Ezt sosem fogja megbocsájtani. Ha aranyat tojsz és kisfiát istenként tiszteled, akkor sem. Ilyenek az anyósok, törődj bele. Nem tehetsz semmit. Vigyorogj, közben meg gondolj amit akarsz. Úgyis túl fogod élni. A párodat meg ne kényszerítsd arra, hogy véleményt nyilvánítson és a pártodat fogja, mert csak vita lesz belőle. Legyél nagyvonalú és szard le.
2015. máj. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!