Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A leendő anyósom 'műnőnek' tart?!

A leendő anyósom 'műnőnek' tart?!

Figyelt kérdés

Kezdek kissé kiborulni, hogy a leendő anyósom mindenkinek azt híreszteli hogy egy műanyag cicababa vagyok, aki csak a fia pénzére hajt. Múlt hétvégén a falu egyetlen boltjában nem akart kiszolgálni anyósom legjobb barátnője, mondván én csak kihasználom szegény, szerencsétlen kisfiút. Holott anyósom küldött, hogy menjek helyette vásárolni.

Minden! eredeti rajtam, abszolút nem sminkelem túl magam, éppen csak egy minimális sminket teszek fel. Nem vagyok az a cicababa alkat sem, divatosan öltözködöm de semmi kihívó főleg ha hozzájuk megyek. Annyi 'mű' dolog van rajtam, hogy festetem a hajamat és van műkörmöm. Ebbe még beleköthetne, csakhogy ő is festeti a haját, tetováltatja a szemöldökét stb..

Tegnap azt is közölte hogy nem kéne ennyit egyenesíteni a hajam, mert a fia egyébként is a göndör hajat szeretni. Holott még hajvasalóm sincs, természetes egyenes hajam van.

Párommal külön kasszán vagyunk, csak a rezsit fizetjük közösen, tehát minden amit veszek magamnak az a saját pénzem, a fiának úgymond semmi köze sincs hozzá.

Már az egész család ki van akadva arra a nőre, mindennaposak náluk is a veszekedések, mert leendő apósommal nagyon jól kijövök, szinte apukámnak tekintem, ő pedig úgy gondolja kötelessége kipártolni engem. Én nem szeretnék több veszekedést, mit tehetnék hogy békén hagyjon? Nem kell hogy elfogadjon, csak nézzen levegőnek, felejtse el hogy létezem!

Köszönöm, hogy elolvastad :)


2015. jún. 25. 22:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon helyes. Após maradt, vagy neki is mennie kellett a sárkánnyal?:-)
2015. jún. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg; hogyan tudtál olyan "karmokkal" főzni?

És felmosni? Hiszen azt még látta is.

2015. júl. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

#20 9-től délig járta a lakást (csak kib.asztam vele, mert bezártam minden szoba ajtaját) és mindenbe belekötött. Van egy hatalmas kaktusz a teraszon amihez odament, körbejárta aztán közölte velem, hogy még virágot sem tudok tartani, mert túl száraz a földje.

És látta, hogy főzök csak így akart kedveskedni a többiek előtt. Hát nem jött be :)

#21 Após természetesen maradt, nagyon jól érezte magát mindenki a kezdeti 'sokk' után :D

#22 Egyáltalán hogy tudok így élni? Ez a fő kérdés.

2015. júl. 3. 09:55
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

"Egyáltalán hogy tudok így élni? Ez a fő kérdés."


Marha eccerűen. Mikor ti mentek látogatóba, TE IS körbejársz, és TE IS szénné fi*ázod az egész házat. Ha ő megengedhet magának ilyesmit, akkor te is. A lényeg az, hogy hallja. :)


A lényeg az, hogy egyenlő emberek vagytok. Te, meg ő.

2015. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Meknes ***** válasza:
100%
Szerintem anyósod féltékeny rád.Főleg hogy apósoddal is jól kijössz,a kedves mama nem tudja ezt megemészteni.Nem bírja elviselni,hogy egy vonzó és csinos nő érkezett a családba.Gondolom eddig ő volt a legcsinosabb,most pedig érkezett egy nála fiatalabb és csinosabb hölgy.Ne foglalkozz vele,vagyis kergesd az őrületbe az öreglányt :D Ölelgesd a szeme előtt a párodat,apósoddal kedvesen beszélj és anyósodat pedig dícsérd hogy milyen csinos és mosolyogj.
2016. ápr. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!