Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Igazából miért írnak rendszere...

Igazából miért írnak rendszeresen "anyósként-apósként" az itteni kérdezők a "párjuk" szüleiről, amikor nem házasok?

Figyelt kérdés

Gondolom, megelőlegezik a rokoni kapcsolatot, pedig ez csak jóindulat a szülők részéről, ha a gyerekeik valójában még nem vállaltak semmi törvény szerinti felelősséget. Még akkor sem, ha már gyermekeik is vannak az együttélő gyerekeiknek.


Vajon az "anyós-após" is úgy beszél ilyenkor a gyereke "párjáról", mint a menyéről, vejéről?



2015. jún. 30. 04:55
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
74%

Bocs, megfordíthatom?


Ezek szerint, amikor már teljes mértékben az életük része voltam, és ők is az enyémnek, együtt éltünk stb., DE! még nem voltunk házasok, én sem tartoztam kötelességgel az akkor-még-csak-párom-anyja-apja felé? Ezek szerint tőlem sem várhatták volna el ugyanazt, mint egy törvényes menytől? Csak az esküvő napjától? Szombaton még mulatás, vasárnaptól pedig kötelezettségvállalás, felelősség?

2015. júl. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!