Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért csinálják ezt anyósomék?

Miért csinálják ezt anyósomék?

Figyelt kérdés
Augusztusban megyünk nyaralni de az anyósomék szó szerint kijelentették hogy nem engedik hogy kivigyük az ikreket is(1évesek), arra hivatkozva hogy majd lezuhan a repülőgép, elkapnak valami vírust meg ilyesmi. Szerintem 36 évesen tudunk vigyázni a gyerekeinkre. A nagyfiainkat pedig (18,16 évesek)azzal zaklatják hogy hogyan néz ki hogy még mindig velünk jönnek nyaralni, nekik már nem kéne velünk jönni. Mindenbe beleszólnak, a babaszobát is ők akarták berendezni, beleszóltak abba is hogy miért rózsaszín lett a szoba és miért olyan kiságyat vettünk mert neki az nem tetszik. Mikor a két nagyobbik gyermekünk született sose csinálták ezt. A nagyok az ő szemükben nem az unokáik ezt ki is jelentették, nem is kíváncsiak rájuk, de a kicsiket hetente kétszer látniuk kell. A férjem már nem is tartja velük a kapcsolatot, már többször mondta ha így viselkednek akkor ne engedjem meg nekik hogy lássák a kicsiket, de eddig mindig megenyhültem, mire odaértünk hogy találkozzunk. Én már csak a nagy gyerekeinket sajnálom, őket teljesen eltaszítják maguktól, pedig ugyanúgy az unokái, mint az ikrek. Mit csináljak? Tiltsam el tőlük a gyerekeket, vagy mit csináljak?

2015. júl. 9. 20:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A négy gyerek, a férjed, meg te: ez a család.

Ebbe nem beszéljen bele senki... "nem engedik" - hát el se hiszem:O

2015. júl. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
6%

A nagyszülők is a családhoz tartoznak.

Olyanok amilyenek, a gyerekek csak tanulnak belőle, ha látják, hogy milyenek. Sőt, lehet, hogy rossz tulajdonságaikból többet tanulnak.

Lehet, hogy a nagyokkal is törődtek, amíg kicsik voltak, nem? Az is lehet, hogy a nagyobb gyerekek változtak.


És mindig is a feleségek tartották a családi kapcsolatokat a férj családjával is. A nőkön áll, hogy milyen a viszony a családtagok között, általában, el kell, hogy ismerjük.


Szerintem nem szabad eltiltani őket, bár az 1 évesek talán túl kicsik hosszabb egyedüli ottlétre, főleg, hogy ketten vannak.

2015. júl. 30. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok tanácsot,most már arra a pontra jutottunk, hogy vagy mind a 4 gyermekünket unokáinak tekintik, vagy egyiket sem. A viszonyunk nem változott,a nagyokkal rendeződni látszik a viszonyuk, de a férjem és én nem állunk szóba velük.
2015. júl. 30. 15:07
 14/14 anonim ***** válasza:
60%
:D Helyes. A legfontosabb az, hogy te meg a férjed így együtt...
2015. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!