Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az agyamra megy az anyósom....

Az agyamra megy az anyósom. Hogyan tudnám "leszerelni"?

Figyelt kérdés

Mindenbe beleszól, ha ezt csinálom az a baj, ha azt csinálom az a baj, stb... és hasonló dolgok.

23/f


2015. aug. 1. 01:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én úgy oldottam meg h egész napra elmegyek minden áldott nap. Így csak reggel egy szia, este is egy hello. Amikor nagyon belekezd, akkor figyelmen kívül hagyom. Kezdi észrevenni, mert mostanában csak a szia meg a hello van :D
2015. aug. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez ilyen, szokj hozzá. Az anyósoknak semmi sem jó. Mi is anyósjelöltnél lakunk per pillanat, ő is ilyen hogy, ha csinálok valamit az a baj, ledirigálja mit hogyan csináljak, mit használjak, mit ne használjak, "jajj zárd el a gázt, már meleg az olaj", "jajj párás az ablaküveg ne fürödjetek olyan meleg vízzel", "jajj ne egyél rántottát mert büdös lesz tőle" (ha nem eszzük a tojást meg azért hisztizik), és hasonlók. Ha nem csinálok semmit meg az a baj, pedig mivel utálom ha kioktatnak teljesen alap dolgokról is, inkább megvárom ameddig megkér rá. Ami meg nem fordul elő. Barátomnak pofázik a hátam mögött, a szemembe soha semmit nem mondd el, ha valami baja van velem, megvárja ameddig lelépek, és letámadja a páromat.

Az elején még zavart, idegroncs voltam, mert próbáltam neki megfelelni, segíteni, és mikor úgy tűnt kezdünk jóban lenni, ismét hátba szúrt valamivel.

Már nem erőlködöm. Vissza nem szólok, csak ha nagyon elgurul a gyógyszerem, mert az ő lakásában hogy nézne már ki, ha én pofáznék, ezzel tisztában vagyok. De már nem is akarok megfelelni neki.

21L

2015. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
51%
Dugd meg, meglátod kezes bárány lesz 😉
2020. jan. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!