Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom elvárja, hogy segítsek...

Anyósom elvárja, hogy segítsek neki levágni a tyúkjait, de képtelen vagyok rá. Ti tudnátok állatokat ölni? Hogy mondjam el neki, hogy nekem ez nem megy?

Figyelt kérdés

Ti öltetek már meg nagyobb állatot?


Holnap reggel megyünk le a párommal meglátogatni őket, eddig mindig csak ők jöttek hozzánk, mert elég messze laknak, falun.


Anyósom (akivel amúgy sem volt zökkenőmentes a viszonyunk, de próbálkozunk), tényleg kedvesen, barátilag invitált, hogy töltsük együtt a napot, főzzünk együtt és mi nők, reggel kezdjünk azzal, hogy levágunk pár kakast és megfőzzük.


Na ez engem kikészít! Még sosem öltem állatokat (pókokon, legyeken, szúnyogokon kívül persze)

Ismerem annyira őt, hogy be fog sértődni, be fog szólni, hogy finnyás vagyok, de akkor is képtelen vagyok rá. Amúgy sem vagyok nagy húsevő, inkább csak a párom kedvéért készítek húsételt itthon.


De, hogy átvágjam egy élő tyúk nyakát?!?!

Hogy ússzam ezt meg, hogy ne utáljon az anyósom?



2015. aug. 11. 14:41
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
85%

Tibi, feltehetőleg a ti kapcsolatotok még nem tart ott, hogy kiérdemeld apóssal a közös munkát, ahogy barátnőd is csak vendég nálatok egyelőre, és nem családtag. Ehhez semmi köze annak, hogy hány órát dolgozik.:D Ha nem érted a különbséget, úgyis hiába magyaráznám.

Egyébként anyós a kérdésben közös munkára invitálta a menyét (aki nagyon intelligensen oldotta meg végül a problémát, gratula), szó nem volt arról, hogy ő csak nézi és tesped.:DD

2015. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!