Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális ez? Valaki segitene...

Normális ez? Valaki segitene hogy mi a helyes döntés ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal,18éves. Én 26 éves vagyok,és már nagyon szeretjük egymást együtt szeretnénk lenni de a lány szülei nagyon féltik őt és nem engedik hogy kettesbe legyünk még.. Aztmondták hogy előbb szeretnék megismerni a családomat de anyukám még a lányt sem ismeri egyértelmű h először őis a lányt szeretné megismerni de a lány szülei makacsak.. Szeretnék tudni milyen családba fog élni a lányuk amit én megis értek na de hát azért elsősorban végtére csak rolunk van szó kettőnkröl és előbb a lanynak kellene bemutatnom a csaladomat nem pedig az ő szüleinek.. Hiába lesz ott a lány is az nem olyan neki sem,nekem sem,és az én családomnak sem. Tudna valaki segiteni h ebben a helyzetben mi a helyes? Kicsit meg torpantam.

2015. szept. 3. 14:08
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nekem se tetszik ez és igy nehéz helyzetbe vagyok. De szeretem a lányt.. Csak zavar h a szülei ennyire fogják őt.
2015. szept. 3. 14:38
 12/27 anonim ***** válasza:
89%
Jajj. A randikra nem kísérték el véletlenül a lányt kézen fogva? Pisilni tud egyedül?
2015. szept. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
85%

a lányon múlik hogy mennyire fogják, ha nem hajlandó kitörne akkor mit akarsz?

majd apuka adja a kezedbe a gumit? esetleg fel is húzza?

2015. szept. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
#13 Sőt, apát csinálja fel, csak hogy BIZTOS NE LEGYEN SEMMI BAJA a kicsi lányának :'D
2015. szept. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Az első randin az egesz családja ott volt.. Életembe nem izgultam még úgy. Eleve a lányt se ismertem még tehát bőven elég lett volna nekem vele ismerkedni.De persze náluk ez nem igy müködik.
2015. szept. 3. 14:48
 16/27 anonim ***** válasza:
83%

Jesszus :D

Ez gáz, nagyon!!!!!

És majd ez első szexnél is ott lesznek?

2015. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Azt mondták ha meg bizonyosodnak arról hogy én normális ember vagyok és jól bánok a lányukkal,látják azt hogy na én komolyan gondolom akkor rám bizzák a lányukat.. Na de hogy ebből mi fog ki sülni nem tudom. :D
2015. szept. 3. 14:58
 18/27 A kérdező kommentje:
Nehéz helyzetbe vagyok:/
2015. szept. 3. 14:59
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Érettségi szinted egyenlő a csajjal.Első randi a családdal,wtf ..?
2015. szept. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyanús, hogy hozzád akarják adni feleségül?

Vagy elveszed vagy nem csinálhatsz vele semmit sem.

Aztán ki tudja, ha már házasok vagyok, szerintem akkor is képesek közétek feküdni, annyira durvák.

2015. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!