Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom nem örül, amiért...

Anyósom nem örül, amiért kisfiunk lesz. Szóvá tennétek neki, vagy igyekeznétek nem törődni vele és reménykednétek, hogy szülés után megváltozik a dolog?

Figyelt kérdés

Mindig amikor szóba kerül, elmondja hogy jobban szeretne kislány unokát. A férjemnek is nagyon rosszul esik a dolog.


Eddig nem volt konfliktusunk, nem tudom, érdemes-e szóvá tenni.


2015. okt. 20. 18:01
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
87%
Sajnálkozva "tégy neki szemrehányást", hogy jaj mama, ha tetszik tudni, hogy miként lehet kislányt csinálni, miért nem tetszett előbb szólni és megadni a receptet, akkor úgy csináltuk volna... Lefogadom, hogy köpni-nyelni nem fog tudni.
2015. okt. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
64%
Nem kéne azzal foglalkozni hogy ki mit gondol, elvégre magatoknak szülsz nemde? Akkor meg kit érdekel más mégha rokon is :) Ha érezteti szépen lassan le kell kopni róla hátha leesik a tantusz...
2015. okt. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim válasza:
79%
Szia. Tedd ezt: Szard le! A végén úgy is megfogja szeretni hidd el. Nagyon gratulálok a kisfiadhoz. Majd Írj fejleményeket ha megszületett, és akkor is ha megint előhozta a "én kislányt szeretnék" témát.
2015. okt. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
71%
Mama! Egyszer talán lesz egy lány unokája is. De próbáljon egyenlőre ennek örülni, ha nem megy vegyen példát rólunk!
2015. okt. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
86%
Elég szomorú, hogy így nyilatkozik! Biztos megmondanám neki, hogy örüljön hogy lesz unokája, és bízzon benne, hogy egészséges legyen.
2015. okt. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
46%
Szólj neki hogy rosszul esik amit mond. Nem kellene hogy a sorozatos megjegyzései miatt ilyen hülyeségen idegesítened magad a terhességed alatt. Igazán megtehetne annyit az anyósod hogy miután már elmondta - nem ismételgetné nektek a lányunoka utáni vágyát.
2015. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
86%
A 3. gyerekünknél mi is lányt akartunk. van már fiúnk is, lányunk is, de mi most lányt akartunk. Nem az lett, de ugyanúgy imádjuk. Pedig mikor az orvos mondta, hogy fiú lesz napokig sírtam, és azt kérdezgettem egyre: Mi a fenét kezdjek én egy fiúval? Erre a fiam csak annyit mondott egyszer: Anya, azt amit velem. :) Ez helyre tett, mert igaza volt.
2015. okt. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
93%

Én megmondanám neki, hogy a mai világban könnyen elképzelhető, hogy később lány lesz belőle - 18 éves korában majd eldönti. Szerintem ez után ezerszer meggondolná, hogy szóba hozza-e a témát. :D

Egyébként pedig meg kell neki mondani, hogy egyrészt rosszul esik a hozzáállása, másrészt meg úgysincs ráhatása a dologra, szóval felesleges rajta rugóznia.

Sok boldogságot nektek. ;)

2015. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
83%
Ott követted a hibát, hogy nem küldted el a francba rögtön, mondván ez nem kívánságműsor, de ha nem tetszik neki a gyerek neme, nem kell jönni látogatni, majd szül a másik menye magának lányunokát.
2015. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
86%
Megmondanám neki hogy nem kötelező unokázni,ha nem tetszik, majd jövünk Karácsonykor legközelebb ha ennyire zavarja a gyerek neme....
2015. okt. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!