Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Láttam h tesóm anyósa felakart...

Láttam h tesóm anyósa felakarta rakni a szoptanit és etetni akarta unokaöcsémet. El fogom mondani a növéremnek de az öreglány már most tagad, hinni fognak igy nekem?

Figyelt kérdés

Tesóm szoptanittal ad pótlást.

Az anyósával együtt laknak(az ő háza),én vendég vagyok itt 2 napra. Nővérem és a férje elmentek bevásárolni,addig anyóssal ketten vigyáztunk a kicsire.

Kimentem telefonálni meg enni a konyhába,és azt látom h az anyósa a szoptanittal akar etetni.

Rászoltam h mit csinál,és azt mondta semmit. Majd mikor mondtamh de látom h etetni akarja a picit még neki állt feljebb h mert a hülye testvérem itt hagyta éhesen. Igy h megzavartam nem etette meg. Mondtam h ezt elmondom a testvéremnek,éspofátlanul tagad h mit mondok el mikor nem történt semmi. Jah,mert megzavartam.


2015. okt. 22. 10:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%

Aki azt írja, hogy rendben van, ha anyós egy szoptanítból akarja etetni a babát, nézze meg ezt a videót a készülék használatáról.


https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LrGc..

2015. okt. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%

9: De akkor is beteges!

A készüléket a saját mellére vezeti rá, olyan, mintha szoptatna.

Egyébként meg cumisüveg! A nagyinak nem kell imitálni a szoptatást, nem ő az anyuka.

2015. okt. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
8%
Melyik beteg pontozza le a válaszokat? Szünet van az iskolában?
2015. okt. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

melltartóban volt mikor bementem és a nyakába illesztgette készüleket.


Nem volt tuti éhes a pici mert fél órával elötte evett meg 100 ml tápit.


Megjöttek közbe tesómék de az anyósa elkezdte neki mondani ahogy beértek a lakásba hogy én akartam ugy eteteni a picit! Tesóm és férje kiakadt rám,nem hiszik el h nem én voltam.


Sajnos pár évvel ezelött nagyon hazudós voltam de mára már leszoktam róla

2015. okt. 22. 12:39
 15/23 anonim ***** válasza:
20%
Két napot vagy vendégségbe. Minek akarod te a hőst játszani. Ráadásul a tesódék az anyósnál laknak. Szal nem értem, mi közöd van az egészhez? Mond el amit láttál, ha muszáj, de ha nem tartsd a lepcses pofádat.
2015. okt. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem hisznek neked, akkor mondd nekik h rejtsenek el valahova egy vagy több kamerát, és figyeljék meg, mi történik, ha elmennek otthonról.

VAGY jegyezzék meg milliméterre pontosan, hol volt és hogy helyezkedett el ez a szoptanit cucc(még nem hallottam ilyenről), és ha hazaérve máshogy találnak rá, akkor ez is egyfajta bizonyíték. Persze attól még anyós ki tudja magyarázni, de ha többször megismétlődik, akkor már több mint gyanús lesz.

2015. okt. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
44%
Biztos igazi a kérdés, valós a probléma, hát persze..
2015. okt. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
49%
Aha. Anyuka elmegy otthonról és a gonosz anyós megszoptatná az unokát gyorsan sutyiban. Persze úgy, hogy a szomszéd szobában ott ül az anyuka tesója. Majd miután lebukott, ráfogja a kérdezőre, mintha az egész fordítva történt volna. Mi ez, a Fiorella 186. része? Bocsi, de nekem ez nagyon életszerűtlen.
2015. okt. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
81%

szerintem meg az élet furább dolgokat produkál, mint egy tévésorozat, és bármi megtörténhet.


úgy kéne leülni a testvéreddel beszélgetni, hogy ketten vagytok, és mindent szépen, lassan, egyértelműen elmesélsz neki. nem úgy, hogy 4en vagytok ott, mindenki közbevág, közben ordít a gyerek.

esetleg ha nem gond, mondd majd el, mi lett a vége.


az, hogy itt valaki feltesz egy kérdést, és egy idióta emiatt lepcses pofájúnak nevezi, valami undorítóan nagy tahóság.

aki ilyet ír, mivel különb? ha nem tudod, mit jelent a kifejezés, akkor ne használd, vagy keress rá. nem arra szokás mondani, aki segíteni akar.

2015. okt. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
5%
nagyanyáink korában ez tök átlagos volt csak manapság fura
2015. okt. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!