Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon nem kedvelem barátom...

Nagyon nem kedvelem barátom édesanyját. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem kéne ilyennek lennem, de nagyon nem szeretem azt a nőt. Igazából, mikor összejöttem a barátommal, akkor is úgy kezdte, hogy azt mondta a fiának, hogy vigyázzon, mert a legtöbb csaj csak azért jár fel a barátjukhoz, hogy felcsináltassák magukat. Volt már, hogy meggyanúsított, hogy lopok, és nagyon sokat veszekszünk miatta. Még csak 3 hónapja vagyunk együtt, de szoktam otthagyni nekik pénzt, és legutóbb azért veszekedtünk a barátommal, mert az anyja azt mondta neki, hogy kevés a pénz, amit adok. (Másfél hónapra otthagytam több, mint 10.000-ret) Heti 1-2 napot voltam náluk akkor, max néha 3at. És nem tudom, egyszerűen érzem, hogy nem szereti, ha ott vagyok. A barátom is miatta volt visszafogott, a kapcsolatunk elején még sötétben sem nagyon mert kimenni. Ketten laknak, és barátom eléggé anyás (pedig 20 éves) Olyan is volt, hogy az anyja csakúgy felpróbálta az új ruháimat, amit vettem, plusz a cipőimet, és a barátomnak még csak nem is volt furcsa. Vagy csak én reagálom túl? Tudom, hogy nagyon gáz, hogy ez az egész zavar, de nem tudok mit csinálni. Félek, hogy ez rá fog menni a kapcsolatunkra is. Persze nekem is vannak hibáim, kissé rendetlen vagyok, de persze nem úgy, h mindent szanaszét hagyok a lakásban. Szerintem az a baja, hogy ilyen lazán fogok fel mindent, ők pedig ráizgulnak mindenre, nem mernek ajtót nyitni, ha nem tudják ki jön, és tisztaságmániások.


Nagyon rossz ez így, nem tudom mi legyen. Bár valószínűleg marad így ez az egész, aztán próbálom nem túlreagálni a dolgokat. Szerintetek?



2015. nov. 11. 17:07
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Gömbicica... Hogy érted, hogy eszedbe sem jutott, hogy a barátodnál aludj?:O Akkor mégis hogy lehetnénk együtt? Az a normális, ha egy párkapcsolatban néha egymásnál alszanak a párok, nem??

Mondjuk ő is leszokott jönni hozzánk vidékre, de ugye oda csak két hetente megyünk. És nem arról van szó, tudom, milyen az anyagi helyzetük, nem is a pénzadással volt anno bajom (én ajánlottam fel!), hanem akkor akadtam ki, mikor mondta a barátom, hogy kevés amit adok. Egyébként nem vagyok eltartva, dolgozok a suli mellett. A ruha, amit felpróbált meg egy sima fekete mintás felső volt. :D Na mindegy : )

Tényleg meg kéne kedveltetnem magam, de utálok jó-pofizni és nyalizni, sajnos nem olyan ember vagyok. De majd próbálkozok.

2015. nov. 11. 18:32
 12/21 anonim ***** válasza:
90%

Bocsi de 10.000ft oda adsz ,mire?? Ha nem ott laksz es meg enni sem ehetsz?

Mennyi időt vagy ott?

Mert ezt a keves amit adsz nem ertem mire kerik amikor ott sem laksz!ha ott vagy akkor viszel magadal enni tehat nem is az oveket fogyasztod mivel a barátodnak sem tetszik!

2015. nov. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 gömbicica ***** válasza:
19%

kedves 10-es.

"egyszer, 2015-öt írunk, már nem a '70-es évek konzervatív korában élünk, másrészt nettó hülyeség amit leírtál, amúgy."


mindenkinek szive joga hogy dönt az életéről!


ha Neked hülyeség ám legyen.

az idő mégis engem igazolt.


a nagy szabados barátnőim nekem is voltak. van, aki már 2x is elvált.


mi 36. éve vagyunk együtt és nem panaszkodom.

van otthonunk, saját válallkozásunk, 2 felnőtt fiunk 4,5 :) unokánk.


nem érzem azt, hogy kimaradtam volna valamiből azáltal, hogy a barátommal nem töltöttük együtt az éjszakákat.


tudod a sex nem rossz dolog, de olyan egyszerü.


ami azon kivül van, nah az már a valami! és ez a valami ezerszer értékesebb, minthogy csak ugy sexeljünk egy nagyot!!


ehhez fel kell nőni. Majd Te is felnősz talán egyszer :) :)

2015. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%
Ha ezek után nem menekülsz, mert mégsem teheted meg, akkor ne itt sírj...
2015. nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nem sírok... :D

Csak nem tudom, hogy mit kéne csinálnom, na meg érdekelt, hogy mások mit gondolnak erről, vagy hogy más is volt-e ilyen helyzetben.

2015. nov. 11. 20:24
 16/21 anonim ***** válasza:
84%

Továbbra is fenntartom: menekülj!

Én így tutira nem mennék többet! Lakbért úgymond ne kelljen már vendégként fizetned! Villany, fűtés nem kerül többe, ha ott vagy. A plusz költség csak a víz (illetve annak fűtése), amit felhasználsz.

Ha nehéz anyagi helyzetben vannak, és a kaja probléma, akkor az megoldható úgy, hogy egyszer-egyszer te vásárolsz be az ebédhez. De pénzt nem adnék.

Ugyanígy anyaként nem hogy nem várnám el, de nem is engedném. Ha valaki vendég nálam, az vendég. És nem nyújtom be a számlát!

2015. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
89%
Nézd, sosem kérnék a fiam barátnőjétől pénzt semmire sem, ahogyan a fiamtól sem, még akkor sem ha dolgozna. Lehet ez a nő nincs olyan helyzetben, hogy elutasítsa amit a fia ad neki, de akkor sem kellene a barátnőjétől is pénzt kérni főleg nem egy iskolástól. Szerintem felejtsd el a barátod. Nem hiszem, hogy hosszútávon kifizetődő lesz neked ez a kapcsolat, itt nem az anyagiakra gondolok, hanem arra, hogy mindig lesz valami ami miatt te nem leszel jó. A te szüleid is kérnek azért pénzt ha nálatok alszik a barátod?
2015. nov. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Dehogyis kérnek, nekünk meg sem fordulna a fejünkben : ) Ezért lepődtem meg az elején. AZ úgy okés lenne, ha megegyeznénk, h mondjuk félig náluk lakok és akkor hétköznap is ott vagyok, nem csak hétvégéken, és akkor fizetek egy hónapra valamennyit, de azért ez még vendégségnek számít. De mindegy, ezt a részét már megbeszéltük. Amúgy tényleg vannak problémáink, de azok mindenhol vannak. Az is baj egyébként, hogy nem vagyok szerelmes. Mármint szeretem meg minden, de nem érzem, hogy ő életem szerelme. De amúgy elvagyunk meg minden. Amúgy nekem ő az első barátom. Szóval nem akarok ilyen dolgok miatt menekülni, és várni, hátha jön egy "jobb". Csak vannak dolgai, amik elég furák. Persze én sem vagyok tökéletes, de értitek. Néha nagyon nem tudom, mit csináljak.


(Amúgy tényleg bocsi a panaszkodásért, meg mindenért, de végül is erre is való az oldal.)

2015. nov. 11. 21:30
 19/21 anonim ***** válasza:
87%

Anno úgy alakult, hogy nem tudtam a nyári gyakorlatom ideje alatt a kollégiumomban maradni három hétre.

Egy hétig egy másikban laktam, de pokoli állapotok voltak.

Szóval anyukám javaslatára megkérdeztem párom édesanyját, hogy lakhatnék-e náluk abban a két hétben.

Megengedte, se pénzt nem fogadott el.

Édesanyám erre megpakolt nincsen falusi földijóval, és küldött a postán 25ezret (ez volt nyolc éve).

Hatalmas sértődés lett belőle.

Azóta ez a tündéri némber az anyósom. :D

Tehát te nem vagy vele Boldog, nem szereted, ráadásul egy APF. Azt mondd meg nekem, mire tartod?!

Ne legyél ennyire kapcsolatfüggő! Nem várni kell a jobbat, hanem keresni.

2015. nov. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
sztem ez egy debil beteg család amibe épp csöppentél és menekülni kellene ezektől mert kijön majd a vérük és kártékonyak lesznek
2016. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!