Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon nem kedvelem barátom...

Nagyon nem kedvelem barátom édesanyját. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem kéne ilyennek lennem, de nagyon nem szeretem azt a nőt. Igazából, mikor összejöttem a barátommal, akkor is úgy kezdte, hogy azt mondta a fiának, hogy vigyázzon, mert a legtöbb csaj csak azért jár fel a barátjukhoz, hogy felcsináltassák magukat. Volt már, hogy meggyanúsított, hogy lopok, és nagyon sokat veszekszünk miatta. Még csak 3 hónapja vagyunk együtt, de szoktam otthagyni nekik pénzt, és legutóbb azért veszekedtünk a barátommal, mert az anyja azt mondta neki, hogy kevés a pénz, amit adok. (Másfél hónapra otthagytam több, mint 10.000-ret) Heti 1-2 napot voltam náluk akkor, max néha 3at. És nem tudom, egyszerűen érzem, hogy nem szereti, ha ott vagyok. A barátom is miatta volt visszafogott, a kapcsolatunk elején még sötétben sem nagyon mert kimenni. Ketten laknak, és barátom eléggé anyás (pedig 20 éves) Olyan is volt, hogy az anyja csakúgy felpróbálta az új ruháimat, amit vettem, plusz a cipőimet, és a barátomnak még csak nem is volt furcsa. Vagy csak én reagálom túl? Tudom, hogy nagyon gáz, hogy ez az egész zavar, de nem tudok mit csinálni. Félek, hogy ez rá fog menni a kapcsolatunkra is. Persze nekem is vannak hibáim, kissé rendetlen vagyok, de persze nem úgy, h mindent szanaszét hagyok a lakásban. Szerintem az a baja, hogy ilyen lazán fogok fel mindent, ők pedig ráizgulnak mindenre, nem mernek ajtót nyitni, ha nem tudják ki jön, és tisztaságmániások.


Nagyon rossz ez így, nem tudom mi legyen. Bár valószínűleg marad így ez az egész, aztán próbálom nem túlreagálni a dolgokat. Szerintetek?



2015. nov. 11. 17:07
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Végül tényleg "elmenekültem". : D Szóval köszönöm az eddigi kommenteket. Barátommal végül szakítottam 5 hónap után, azóta megismertem egy új srácot, aki rendes, és a családja is szeret. Szóval köszönöm mindenkinek, aki támogatott. Nem illetünk össze. :)
2016. aug. 31. 23:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!