Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan kéri ezt tőlem a menyem?

Jogosan kéri ezt tőlem a menyem?

Figyelt kérdés

2 fiam van, a nagyobbik együtt él a barátnőjével nálunk.

Tegnap történt, hogy vasaltam a kisebbik fiam ruháit, erre a menyem odahozza a nagyobbik fiam ruháit is, hogy vasaljam ki, hiszen mindegyik a fiam.

Tőlem rá vehetné a fiamat is, hogy vasaljon, engem nem érdekel, de én azt hiszem, ez már nem az én dolgom megcsinálni.

Ők egy külön család lettek, éljenek is úgy.

Persze, mikor elmennek itthonról és meg mertem kérdezni hova, akkor semmi közöm se volt hozzá, ők már külön család, nem kell nekem beszámolni, ez volt a válasz!


2015. nov. 15. 08:38
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
83%
Jogos a kiakadásod szerintem is.
2015. nov. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Ha akkor nem kell beszámolni, amikor mennek valahova, mert semmi közöd hozzá, akkor a fiad vasalnivaló ruháihoz sincs semmi közöd, oldja meg a barátnője.
2015. nov. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
81%

Nos, mi együtt élünk az anyosommal -ő el nálunk - és a házimunka el van osztva. Konkrétan az ő "feladata" a mosás. Nem azért, mert nem tudnám megcsinalni, hanem mert ez az egyetlen, amire képes -nincs valami jó állapotban. Szívem szerint ezt is megcsinalnam, de már akkor is kiborult, amikor rajott, hogy nem megy neki a mosogatás, vasalás, főzés sem...

Tehát ez megegyezés kérdése is kellene, hogy legyen, ha együtt éltek. Eddig hogy volt? Vagy csak most költöztek össze? Le kellene ülni megbeszélni a dolgokat

2015. nov. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező igazad van teljes mértékben!

Bár csodalak hogy ilyen megnyilvánulások mellet mint a menyed meg ott lakhat. En mar javasoltam volna hogy ha kulon csalad idelye lenne külön csaladi életét elni es nem velem.( Semmi közöd hozzad) meg a kutyamnak se mondok ilyet!

örülni kene hogy "ilyen jo anyósa van mint te.

2015. nov. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
41%

:) :) A nő NEM vasalógép....



Eszem ágában nem lenne egy pasit kiszolgálni..... Lehet savAZNI, nem pasi, fax rabszolgája vaqgyok

2015. nov. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
28%
Ha nehezedre esik akkor ne vasald ki, ha nem akkor meg vasald. Nem kell ebből problémát csinálni.
2015. nov. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
41%

Elmondanám a kis edesnek, hogy az én házam, az én szabályaim.

Befognám a hazimunkába, es megkérnem a fiamat, hogy tegye helyre a barátnőjét, hiszen ő itt csak vendég, ne ossza az észt.

Off. Nem engedném, hogy a fiam , vagy a lanyom párja nálunk éljen. Tudom, gonoszul hangzik, de ha elég érettnek érzik magukat az együttélésre, akkor teremtsék meg hozzá a feltételeket.

2015. nov. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
58%
7-es: nem abban a világban élünk, hogy könnyen kapna az ember kölcsönt a banktól és építhetne magának egy házat, vehetne magának egy lakást. Az emberek jó része ha választhatna, nem a szülőkkel élne. Emellett mindennek az alapja az alkalmazkodás. Ha valaki (szülő, mondjuk) megengedi nekem, hogy igénybe vegyem őket, akkor nekem kutya kötelességem alkalmazkodni és tartani a számat - egészséges határokon belül, persze. A kis hölgyet el kell igazítani, de nem külön a sráccal sutyorogni, mert az tuti haragot gerjeszt. Leülni együtt, tisztázni ki a vendég a háznál. Ha ez nem megy, akkor is meg lehet oldani: NEM-et kell mondani ha a meny eltéved egy picit a jogok-kötelességek útvesztőjében. Jah, ez persze a srácra is vonatkozik.
2015. nov. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
8%

5os akkor sose Menj férjhez.

Mert anyósod sem fog a fiárol vasalni ha egszer veled el,na meg rólad se!


Ha egyutt elsz valakivel akkor egymasrol gondot viseltek szerintem!

Es igen is szegyelnem ha vasalasnak kezdenenk es a párom ruhajat fére dobnam hogy vasald ko magadnak!


Ezek a nok alltalaban vagy egyedul maradnak mert nem tudnam férjhez menni vagy paprika Jancsi lesz a párja ha szerencse h mulik es epp megtalálod.

2015. nov. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
57%

Ha mind a két fiad felnőtt férfi és pl. Dolgoznak is, akkor az az igazsagos, ha vagy mindkettőre vasalsz vagy egyikre se. (Ez inkabb feltekenyseg, hogy a kisocsire, ha mar az is nagyfiu, minek is vasal az anyja? :-))

A menyedtől kerhetsz rezsit vagy munkamegosztast.De ertelmesen megbeszelve, ugy hogy egyutt leultok harmasban.


Azt tudom, hogy amig az anyosomeknal laktunk en se birtam a kivetelezest...de azt se, hogy helyettem o akart a kicsi fiara fozni, mert minek fozzunk kulon..szoval sehogyse jo:-)

2015. nov. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!