Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan kéri ezt tőlem a menyem?

Jogosan kéri ezt tőlem a menyem?

Figyelt kérdés

2 fiam van, a nagyobbik együtt él a barátnőjével nálunk.

Tegnap történt, hogy vasaltam a kisebbik fiam ruháit, erre a menyem odahozza a nagyobbik fiam ruháit is, hogy vasaljam ki, hiszen mindegyik a fiam.

Tőlem rá vehetné a fiamat is, hogy vasaljon, engem nem érdekel, de én azt hiszem, ez már nem az én dolgom megcsinálni.

Ők egy külön család lettek, éljenek is úgy.

Persze, mikor elmennek itthonról és meg mertem kérdezni hova, akkor semmi közöm se volt hozzá, ők már külön család, nem kell nekem beszámolni, ez volt a válasz!


2015. nov. 15. 08:38
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
Remélem azóta már életképesebb lett a kicsiny fiad, és képes megfogni a kis kezeivel a vasalót :D vagy még mindig az olajszintet nézegeti minden nap? :D
2021. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!