Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan kéri ezt tőlem a menyem?

Jogosan kéri ezt tőlem a menyem?

Figyelt kérdés

2 fiam van, a nagyobbik együtt él a barátnőjével nálunk.

Tegnap történt, hogy vasaltam a kisebbik fiam ruháit, erre a menyem odahozza a nagyobbik fiam ruháit is, hogy vasaljam ki, hiszen mindegyik a fiam.

Tőlem rá vehetné a fiamat is, hogy vasaljon, engem nem érdekel, de én azt hiszem, ez már nem az én dolgom megcsinálni.

Ők egy külön család lettek, éljenek is úgy.

Persze, mikor elmennek itthonról és meg mertem kérdezni hova, akkor semmi közöm se volt hozzá, ők már külön család, nem kell nekem beszámolni, ez volt a válasz!


2015. nov. 15. 08:38
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
83%
Szólj a fiadnak,hogy vasalja ki a saját ruháit,az ő dolga lenne,nem màsé.
2015. nov. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
74%
Én is azt akartam mondani, hogy egyáltalán mi köze van a lánynak a fiú ruháihoz? Ha vasaltat akar, vasalja ki.
2015. nov. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 omba ***** válasza:
67%

Én is úgy gondolom, hogy egy párkapcsolat az egy külön család, vagy legalább is annak alapja - két felnőtt emberből.

Szóval akkor úgy is kellene viselkedniük.

Nem azért, hogy bántsalak, de a fiaid mióta nem tudnak vasalni?

2015. nov. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem üljetek le, írjatok egy listát arról milyen házimunkák vannak és osszátok el egyenlően közted, a férjed, fiaid és barátnő között.

Ezt már az odaköltözés előtt meg kellett volna tenni.

5 felnőtt ember ha beosztja a házimunkákat nagyon kevés idő alatt kész van. Lényeg, hogy mindenkinek legyen felelőssége és egyenlő arányban.

Aztán utána van kit elővenni, ha nincs kész valami.

Akinek nem tetszik az meg költözhet külön.

Amúgy én pont azért nem költöztem anyósékhoz,hiába lett volna lehetőség, mert nagyon máshogy vezetjük a háztartást és tudtam h nem tudnánk megegyezni:)

2015. nov. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
33%
Ja meg mond meg a menyednek, ha annyira egyenlőséget akar, akkor ideköltöztettek még egy nőt, hisz egyenlőre a nagyfiadért teszel többet, hogy eltartasz miatta még egy plusz embert, a kisebbnél ez nem áll fenn.
2015. nov. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
53%
Ha szakítana a fiad ezzel a lánnyal, vasalnál rá? Nálatok puncival kell fogni a vasalót?
2015. nov. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:

A mai fiatal lányoknak ez a legnagyobb hibája, hogy ami hagyományosan női munka volt, azt most rá akarják lőcsölni a férfiakra.

Itt mindenki azt hiszi, hogy mindenki a 10. emeleten lakik, és a férfinak úgysincs más dolga, mért ne vasalhatná ki az ingét.

Igen, lehet ilyen is, de azért kíváncsi lennék ha nektek kellene tolni a benzines fűnyírót /én 10 m-t se tudom, olyan nehéz/ vagy a kezetekbe adnák a sövényvágót, vagy akár a Robi-kapát, akkor visítva rohannátok anyucihoz, hogy mit nem akarnak veletek dolgoztatni.

De, ha egy férfi elvárja, hogy ki legyen vasalva az inge, akkor mindenki felháborodik, hogy vasalja ki magának.

2015. nov. 15. 17:18
 28/51 anonim ***** válasza:
76%
én azt írtam, hogy ha fiadnak ott van a barátnője, akkor vasaljon ő, hisz ő a barátnője.Amúgy régen azért volt ez női munka, mert a nő nem dolgozott hanem otthon várta a férjét,de ma már ugyanannyira női meló ez mint férfi, így annak kell vasalnia akinek éppen több ideje van rá.
2015. nov. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
34%
na most figyelj. sok mindent irtak, szerintem feleslegesen. ez mar tamadas ellened, de ne felj. ha nem reg koltoztek ossze akkor az o dolga lett volna felajanlani segiteni vasalni. de nem tette.tehet mar erzi magat mint haziasszony. hibat akkor kovetsz el , ha most kezdel el panaszkodni , vagy eggyezmenyeket kotni. most meg segits nekik, majd hirtelen neked lesznek valamijen nehezssegeid. pl idojaras miatt faj a labad. termeszetesen lepihensz es valamit kersz. ha nem teljesiti, ne aggodj. szo nelkul kb. 20 perc mulva megcsinalod magad. majd ujj erore kapva keress olyan temat ami erdekli es kerj tolle tanacsot. majd ujra es ujra es ujra. mikor kinyitja lelki problemait, mert persze van, ezek utan a tied a szemelyisege es iranyithatod. regi pszihologusi elmelet . tanisd be , mint haziallatot. veszekedni kiabalni eggyezkedi nem kell mert nem erti. tanisd a szokasokra mint egy szeretetre melto haziallatot. mas kulonben a fiad es a menyed hamar mashova koltozik. sok sikert. bocsi a hibakert. ukrajnabol kijevbol irok.
2015. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
63%
id'ota kamu kérdés jaj szegény férfiak a nők nem nyalják ki a se'üket
2015. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!