Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Költözni vagy nem költözni? A...

Költözni vagy nem költözni? A párom akar én nem. Mit gondoltok erről vagy mit tennétek?

Figyelt kérdés

A párom szülei költözés előtt állnak. Olyan házat néztek ami két generációs, külön bejáratú.

Jóban vagyok a párom szüleivel de nem szeretnék velük lakni, méh így sem.

Viszont a párom menne, sőt ki is jelentette hogy ő megy a gyerekkel együtt biztos.

Hiába mondom neki a hátrányokat nem érdekli. Nagyon jóba vannak egymással, nagyon kompromiszum képesek. Soha nem veszekednek, de engem ez sem igazán győz meg.

Most egyszerűen nem tudom mit csináljak. Én továbbra is tartom magam ahhoz, hogy nem akarok velük költözni.



2015. dec. 15. 13:47
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
51%

és akkor mivan?

odamész, összepakolod a cuccod+gyereket és mész!

mit csinál?

2015. dec. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

Igen én vagyok a férfi.

Még nem vagyunk összeházasodva.

Ahol lakunk az albérlet. A gyemekünk a szülei mostani lakásába van bejelentve.

Ez nem tudom, hogy működik ha onnan anyósék elköltöznek akkor mivan a lakcímmel.


Már mindent elmondtam neki, de nem érdekli semmi. Ő menni akar mert neki az lenne a jó.

2015. dec. 15. 14:19
 13/44 anonim ***** válasza:
78%

ooo hogy te a vagy ffi.

akkor bocsesz.


akkor is megmondod, hogy nem mész. és ha vnapi apukát akar, akkor jó úton halad+

2015. dec. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

Ő semmit de az apjával nem szívesen mennék szembe.

Hatalmas aduász a kezükbe, hogy tehetősek.

2015. dec. 15. 14:19
 15/44 anonim ***** válasza:
35%

és mégis mit csinálna az apja?

te a gyerek apja vagy!

2015. dec. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:

Nem engednék, hogy elhozzam a gyereket.


De igazából nem az lenne a megfelelő opció, hogy szétmenjünk.

De nem hajlandó az én érveimet számításba venni.

2015. dec. 15. 14:27
 17/44 acelsziv ***** válasza:
88%
Jól bevásároltál egy olyan némberrel akinek az értékrendjében valahol egészen hátul szerepelsz és egyáltalán nem tisztel téged...
2015. dec. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
53%

Hány éves a gyerek?


Egyébként ha elviszi az engedélyed nélkül, feljelentheted gyermekrablásért. Utána esélye sem lesz a gyermekelhelyezési pernél.


Én sem költöznék az anyósékhoz, a válást választanám. Nem hiszem, hogy van értleme egy olyan házasságnak, ahol a szülők előbbrevalóbbak a saját családunknál, gyermekünknél. Ez nem megfelelő gondolkodás a feleséged részéről...

2015. dec. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
67%
hát te itt a fontossági sorrend legalján vagy és ha most engedsz onnantól kezdve mindenben meg kell majd apránként alázkodnod. Egy este üljetek le, közlöd vele, hogy nagyon szereted,de nem akarsz költözni és ha ez neki nem felel meg akkor nincs értelme együtt maradni - persze mivel xy éve együtt vagytok ugyanazok a szabályok érvényesek rátok, mint egy házaspárra, csak macerásabb mindezeket elérni a bíróságon, de jogod van fizetni a gyerek után és látogatni is(ha elismerted az apaságit). ha most nem állsz a sarkadra végig érzelmileg leszel zsarolva.
2015. dec. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
64%

ha ennyire menni akar, és leszarja a te véleményedet, akkor két dolgot csinálhatsz:


1. becsicskulsz papucsállatkának, és lenyeled a helyzetet.

2. fel is út, le is út.


ezen nincs mit szépíteni.

nyilván feszélyezve éreznéd magad egy életen anyós-apóssal, ha ezt nem képes felfogni akkor már ma külön válnánk az útjaink.

sajnos van ilyen, hogy évek kellenek mire rájön az ember, hogy rossz választás volt a párja.

2015. dec. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!