Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Költözni vagy nem költözni? A...

Költözni vagy nem költözni? A párom akar én nem. Mit gondoltok erről vagy mit tennétek?

Figyelt kérdés

A párom szülei költözés előtt állnak. Olyan házat néztek ami két generációs, külön bejáratú.

Jóban vagyok a párom szüleivel de nem szeretnék velük lakni, méh így sem.

Viszont a párom menne, sőt ki is jelentette hogy ő megy a gyerekkel együtt biztos.

Hiába mondom neki a hátrányokat nem érdekli. Nagyon jóba vannak egymással, nagyon kompromiszum képesek. Soha nem veszekednek, de engem ez sem igazán győz meg.

Most egyszerűen nem tudom mit csináljak. Én továbbra is tartom magam ahhoz, hogy nem akarok velük költözni.



2015. dec. 15. 13:47
1 2 3 4 5
 21/44 Carragher_x ***** válasza:
72%

Hát ha a párod képes nélküled is bárhová költözni, akkor az egy döglött kapcsolat, ideje felszámolni.

Az meg nem úgy működik, hogy ő viszi a gyereket és pont, ha nincs egyezség, akkor majd a bíróság eldönti, ugyanúgy mint egy válás esetében.

2015. dec. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
72%

Némiképp bonyolítja a helyzetet, hogy a gyerek a párod szüleihez van bejelentve. A párod hova van? És te?


Mert ha a párod is oda van, és te nem, akkor papíron te nem élsz velük egy háztartásban.

2015. dec. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:

A párom és a gyerek van csak oda bejelentve.

Én a régi lakcímemre.

2015. dec. 15. 17:03
 24/44 anonim ***** válasza:
51%

Ha ennyire merev lenne a csaj, hogy vagy megyünk, vagy megy a gyerekekkel, akkor nem lennék bíróságot meg válást emlegetni. Egy kapcsolat nem arról szól, hogy őnagysága dirigál, a férj meg vigyázzállásban várja a parancsot.

A gyereket nem viheti csak úgy magával az új lakcímre, itt komoly jogi következményekkel számolhat anyuka, ezzel nem árt tiztában lennie!

2015. dec. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom, hogy működik. Mert az tudom, hogy a szülei őt és a gyereket bejelentenék az új lakcímre.

Bírósággal nem igazán merek fenyegetőzni,mert csak egy éves a gyermekünk és biztosan nem én kapnám meg a felügyeleti jogot így ezzel csak magam alatt vágnám a fát.

2015. dec. 15. 18:19
 26/44 anonim ***** válasza:

Ha önkényesen megváltoztatja a gyerek lakcímét, a te beleegyezésed nélkül, akkor semmi esélye, hogy válás esetén nála maradjon a gyerek!

Ne legyél nyuszi, állj már ki magad mellett, a jó ég áldjon meg!

2015. dec. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:

Önkényesen nem is. De kénytelen vagyok belemenni, lakcím nélkül nem lehet a gyerek.

Ide az albérletbe nem jelenthetem be. Ahova meg én vagyok bejelentve oda meg nagy herce hurca lenne.

2015. dec. 15. 18:33
 28/44 anonim ***** válasza:
Dehogynem lehet albérletbe bejelentve a gyerek, hol élsz te ember? Családok ezreitől vennék el a gyereket, ha ez igaz lenne!
2015. dec. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
73%

Meg nem akarod vállalni a hercehurcát, mert az nem kényelmes?

Nyuszi vagy?

2015. dec. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

Ide az albérletbe a lakás tulaja nem engedi a bejelentést.

Az én bejelenett lakcímem pedig az ország másik felén van. Ott pedig már testvéremék laknak akikkel nem vagyok jóban így nem igazán menne, hogy oda legyen bejelentve.

2015. dec. 15. 19:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!