Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Költözni vagy nem költözni? A...

Költözni vagy nem költözni? A párom akar én nem. Mit gondoltok erről vagy mit tennétek?

Figyelt kérdés

A párom szülei költözés előtt állnak. Olyan házat néztek ami két generációs, külön bejáratú.

Jóban vagyok a párom szüleivel de nem szeretnék velük lakni, méh így sem.

Viszont a párom menne, sőt ki is jelentette hogy ő megy a gyerekkel együtt biztos.

Hiába mondom neki a hátrányokat nem érdekli. Nagyon jóba vannak egymással, nagyon kompromiszum képesek. Soha nem veszekednek, de engem ez sem igazán győz meg.

Most egyszerűen nem tudom mit csináljak. Én továbbra is tartom magam ahhoz, hogy nem akarok velük költözni.



2015. dec. 15. 13:47
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Én megértem a kérdezőt, én se akarnék együtt lakni, nap mint nap találkozni sem a saját sem a párom szüleivel. És ha a párja így semmibe veszi a véleményét, akkor az a kapcsolat se valami jó. Én maradnék az albérletben. Maradjon akkor egyedül a hárpia, nevelje a gyerekét egyedül, a nagyszülőkkel.. vagy rájön hogy nem kényszeríthet bele semmibe, és visszajön, ha kicsit is szeret és fontos neki ez a család, vagy eleve mindegy volt.. mert a nő nem áll ki melletted, sőt, zsarol. Ezt gondolom nem viselnéd el egy életen át, hogy a tehetős apósék dirigálnak, a lányuk meg az ő oldalukon áll neked meg kuss legyen. A gyerek miatt nehéz döntés, de ez a probléma előre vetiti mi várható a kòvetkező 15 évben, vagy amig be nem sokalsz.
2015. dec. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:

A helyzet továbbra is változatlan.

Ő menni akar én meg eldönthetem, hogy megyek vagy maradok.

2015. dec. 20. 15:53
 43/44 anonim ***** válasza:
Sajna úgy néz ki, vagy mész és akkor pár év múlva váltok, vagy nem mész és most váltok.
2015. dec. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
valami hír azóta?
2016. febr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!