Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tényleg el kéne fogadnom,...

Tényleg el kéne fogadnom, hogy a párom nélkülem megy az exe szüleihez karácsonyra?

Figyelt kérdés
Ezt így tegnap jelentette be, hogy 25.-én megy az exével meg annak az új párjával a volt anyósáékhoz (az ex szüleihez). Értem én hogy szereti őket, meg hogy jóban van az exével is, de akkor is rosszul esik. Mehetne bármikor máskor, mér pont karácsonykor kell? Erre az a válasz, hogy mindig ment hozzájuk karácsonykor... Mondtam neki, hogy most már mi vagyunk egy pár, miért nem az én szüleimhez megyünk? Erre meg az mondta, hogy én menjek csak nyugodtan a szüleimhez egyedül, mert őt úgyse szeretik. Ráadásul ez nem is igaz...
2015. dec. 20. 11:16
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nem kell elfogadni. Én biztos mondanám, hogy vagy lemondja a látogatást és velem tölti a karácsonyt, vagy belőlem is ex lesz
2015. dec. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
88%
Arról nem írsz, van-e gyerek a képben. Ha közös gyerek van, akkor érthető a közös karácsonyozás, na de ha nincs gyerek, akkor én nagyon kiakadnék, minek megy a párom az exe családjához, miért őket választja az enyém helyett.
2015. dec. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Nincs gyerek.
2015. dec. 20. 11:40
 4/37 anonim ***** válasza:
86%
Ha van gyerek elfogadnám, de csak abban az esetben, ha én is mehetek velük. Mivel az ex új párja is ott lesz,nem értem te miért nem mehetsz.
2015. dec. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem normàlis dolog, amit pàrod művel. Karàcsonykor veled legyen! Nem szeret téged akkor igazàn, meg szüleidre nézve sértő, mert akkor szüleid se szereti. Szakíts vele! ! !
2015. dec. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
93%
És az ex új párja erre simán azt mondja hogy oké? Hát elég fura. Egyáltalán akarják hogy menjen? Hívták?
2015. dec. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
95%
Nalam ez szakito ok lenne.
2015. dec. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell elfogadnod. Menjetek a ti és az ő szüleihez, ne az exéhez.


Bár a kérdésből nem derül ki, hogy ez egy fél órás, max. 1 órás program, vagy egész napos. Mert azért ez sem mindegy.

2015. dec. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 acelsziv ***** válasza:
93%

Ez egy vicc...

Figyelj: Legalább kiderült a párod elmebeteg értékrendje.

És biztos lehetsz benne, hogy ez a jövőben is így lesz. A továbbiakról neked kell döntened.

2015. dec. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy még annyit hogy szerintem teljesen hülyét csinál magából. Az exe, meg a párja előtt akar jópofizni a volt anyóssal, apóssal? Megmutatni az új a pasinak hogy ők milyen partiban voltak egymással? Szerintem ez baromi kellemetlen szitu, nem is tudom hogy jut valakinek az eszébe ilyesmi.
2015. dec. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!