Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tényleg el kéne fogadnom,...

Tényleg el kéne fogadnom, hogy a párom nélkülem megy az exe szüleihez karácsonyra?

Figyelt kérdés
Ezt így tegnap jelentette be, hogy 25.-én megy az exével meg annak az új párjával a volt anyósáékhoz (az ex szüleihez). Értem én hogy szereti őket, meg hogy jóban van az exével is, de akkor is rosszul esik. Mehetne bármikor máskor, mér pont karácsonykor kell? Erre az a válasz, hogy mindig ment hozzájuk karácsonykor... Mondtam neki, hogy most már mi vagyunk egy pár, miért nem az én szüleimhez megyünk? Erre meg az mondta, hogy én menjek csak nyugodtan a szüleimhez egyedül, mert őt úgyse szeretik. Ráadásul ez nem is igaz...
2015. dec. 20. 11:16
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
74%

Nos. Bátyám azt adta elő nekünk, hogy jönnek 23-án hozzánk (tehát anyuhoz, apuhoz, tesóhoz) a menyasszonyával, megünnepeljük apum szülinapját, aztán 24-én fát díszítünk, ajándékosztás, ünnepi menü, cseng a csengő-csepeg a nyál, aztán menyasszonya megy egyedül(!!) a saját szüleihez, ő meg marad velünk, mert ő velünk akar karácsonyozni. Anyummal így hallgatunk mélyeket, hümmögünk... Anyum megkérdezi: most akkor a saját menyasszonyoddal nem mész el a szüleihez? Hát neki nincs kedve.

Ez van, nem alakult ki a párodban sem az úgynevezett MI-érzés. Amit egyébként hülyeségnek tartok, de kezdem azt gondolni, hogy van benne valami. És nem arról szól, hogy egymás nélkül lépni se tudnak, meg mittomén, rá vannak csavarodva a csetre, annyira benne kell lenni egymás fejében. Hanem mondjuk abban mutatkozik meg, hogy a jövendőbelim szüleivel kibírok 5 órát karácsonykor. Mert a jövendőbelim is megteszi értem.

2015. dec. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
75%

#31 amit írtál az pont nem a kérdéshez kapcsolódik, de mind1.

engem már csak az érdekelne, melyik az az ember állat aki lepontozza azokat a válaszokat, ahol megmondják kerek perec hogy ekkora szánalmas párkapcsolat a világon nincs?

vagy ők elviselnék, hogy a párjuk az exével és a családjával töltik közösen a karácsonyt?

mert akkor nem szóltam egy szót se.

és én kérek elnézést, hogy vagyok olyan földhözragadt amilért azt merem feltételezni hogy ez minden, csak nem normális emberhez méltó viselkedés.

2015. dec. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
82%

Neked nincsen esetleg olyan exed, akivel jó viszonyban vagytok azóta is, és aki esetleg magányosan töltené a 25-ét, így szívesen találkozna aznap veled, lehetnétek kettesben akár nála, akár nálad? :-)


Nyilván viccből kérdezem, de az a kérdés komolyan felmerült bennem, hogy a párod vajon ahhoz mit szólna, ha közölnéd a vele, hogy mivel ő úgysem ér rá, te is szerveztél magadnak aznapra közös karácsonyozást egyik exeddel.

2015. dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
67%

#32

Mondjuk az, hogy te funkcionális analfabéta vagy, a te problémád, nem az enyém.

A két sztori között az összefüggés az, hogy egyik férfi se tekinti a nőjét teljes jogú párjának. Mondjuk bátyám még csak-csak, a kérdező pasija viszont tényleg oltári durván el van határolódva. Na köszönöm, hogy segíthettem.

2015. dec. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
73%
Ha eltiltod, sárkány leszel. Ha meg nem tiltod el, akkor könnyen egy papucs, vagy megcsalt nő.
2015. dec. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
61%

Ha vinne téged is... akkor is fura lenne - de így ez gáz.


Elsőre azt hittem, tán azért meg mert az ex meghalt,vagy kivándorolt, vagy mittom én.

2015. dec. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem gáz, ha ezt benyeled, de ki-ki a maga sorsának kovácsa.
2015. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!