Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tényleg el kéne fogadnom,...

Tényleg el kéne fogadnom, hogy a párom nélkülem megy az exe szüleihez karácsonyra?

Figyelt kérdés
Ezt így tegnap jelentette be, hogy 25.-én megy az exével meg annak az új párjával a volt anyósáékhoz (az ex szüleihez). Értem én hogy szereti őket, meg hogy jóban van az exével is, de akkor is rosszul esik. Mehetne bármikor máskor, mér pont karácsonykor kell? Erre az a válasz, hogy mindig ment hozzájuk karácsonykor... Mondtam neki, hogy most már mi vagyunk egy pár, miért nem az én szüleimhez megyünk? Erre meg az mondta, hogy én menjek csak nyugodtan a szüleimhez egyedül, mert őt úgyse szeretik. Ráadásul ez nem is igaz...
2015. dec. 20. 11:16
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem normális dolog, ezzel az emberrel én nem terveznék közös jövőt. Sőt, már jövő évet sem.
2015. dec. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
91%

Jól látod, most már ti vagytok egy pár, ehhez kellene igazítani minden mást. Nem írtad mióta vagytok együtt (gondolom ez lett volna az első közös karácsonyotok), de legalább még időben kiderült, mire számíthatsz.

Ez nálam is válóok lenne.

2015. dec. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
87%

Első válaszoló: szerintem zseniális vagy!

Kérdező, kérlek szó szerint mondd azt amit első írt, annak meglesz a hatása. Semmiképpen nem kell ezt eltűrnöd és ne tervezz vele hosszabb távra. Miket meg nem enged magának...

2015. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
92%

én nem kérném meg semmire, még meg is alázkodjak, megkérjem, konyorogjek?, hogy karácsonykor velem és ne az exével és annak szuleivel legyen.

a frászt. eldontotte. jo utat. mire visszaérne már nem lennék ott. illetve a budos életbe nem beszélnék vele. nincs mirol.

2015. dec. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
89%
hát ez elképesztő.... Ez valami vicc?
2015. dec. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
87%
A párod egy barom, és még hülyét is csinál magából. Megy gyertyát tartani felesleges 3.-nak? Hát ha ennyi esze van akkor menjen, én megmondanám neki, hogy ilyen párra nincs szükségem, aki az exe és az ex családja után szalad (ahol biztos hogy senkinek se hiányozna) ahelyett hogy azokkal lenne akiknek esetleg fontos.
2015. dec. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
44%
Engem nem zavarna.
2015. dec. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 acelsziv ***** válasza:
76%

Esetleg nem szándékozik az exét partiba vágni a mostani fickójával?

Én inkább az exet sajnálom... Már szakított valakivel, túllépett rajta, ez meg úgy akaszkodik, mint a pióca és nem lehet levakarni. Szánalmaz ember a párod.

2015. dec. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
85%

szintèn a többiek vèlemènyèt erôsítem.

most elkèpzeltem magam előtt, hogy az exemmel ès a mostani barátnőjèvel üljek egy asztalhoz karácsonykor? hát biztos, hogy nem.. ès nem azert,mert utálom őket,vagy nem vagyok tul az exemen.hanem ők már egy pár,nem lennènk a felesleges harmadik.

okè, ha az ex szüleivel jóban voltam mindig is,akkor ha hívnak magukhoz,mennèk.de nem akkor amikor az exemèk mennek. vagy ha már ragaszkodnak ehhez,akkor vinnèm a páromat is.

szóval sztem is gáz,gyanítom mèg nem is lèpett túl az exen?!?

2015. dec. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
71%

mondjátok hogy ez kamu...

én már komolyan mondom...egyszerűen nem akarom megérteni az emberek felfogását...

hogy lehet valaki ekkora óriási taj paraszt?

szerintem ha teheted, még idén zárd le ezt a kapcsolatot, mert ilyet én még soha életemben nem hallottam, hogy valaki az exével karácsonyozik, nem a szerelmével közösen.

egyszerűen no comment.

2015. dec. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!